1. 17.
    gözlüğü daha da kirletmek yerine gerçekten temizleyebilen, benim için tek mendil.
    ... havastroking
  2. 16.
    Normal gözlük bezi temizlemediği zaman sinir olup başvurduğum mükemmel icat.

A101'de bulabilirsiniz.
    1 ... b0rtecine
  3. 15.
    Peçete,t-shirt gibi şeylerle siliyorum yeni gözlüğümü.3 yıldır daha da çizilmedi.Çok da kasmayın.
    ... tuhafbirinsan
  4. 14.
    A101'den alıp alıp kullandığım mendillerdir. Gözlüğü tertemiz yapar. Övgüyü kesinlikle hak ediyor zira gözlüğün yanında verilen diğer mendiller uzun vadede gözlüğü hem çiziyor, hem de temizlememeye başlıyor.

Bu muhteşem mendilleri ayna ve bilumum elektronik cihaz temizliğinde kullanmanızı da tavsiye ederim. Camsil'den katbekat faideli.
    4 ... kafa da kafaymis ha
  5. 13.
    tişörtüme silerek devre dışı bıraktığım mendil. para tuzağı.
    3 ... gothmog15
  6. 12.
    Gözlüklülere de, gözlük temizleme itemlerine de, çekik gözlülere de, hem çekik hem gözlüklere de antipati duymaktayım.
    Her geldiğimde gözlük yazalım mı diyen göz doktoru sana da antipatim var! Kimse üstüne alınmasın, sözlükten kimseye antipatim duyacak kadar vaktim yok çok şükür.
    1 -2 ... gece yarisi o persembe
  7. 11.
    Kruidvat marka olandan ilk defa tecrübe edeceğim. Bakalım memnun kalacak mıyım? Normalde sprey solüsyon sıkıp mendille temizliyordum. Mendil bir süre sonra üzerinde kir biriktirip hem camı lekeliyor hem de çizikler oluşturuyordu. Bakalım hoşuma giderse bu yöntemi kullanacağım artık. Fiyatı 6tl. Diğer markalara göre adet bazında avantajlı.

gözlük temizleme mendili
    1 ... ahmet beyin ceketi
  8. 10.
    Artık bu başlığı görünce yazanın beyaz baretli mehmet aga olduğunu anlıyorum.

Böyle bir mendil aşkı yok. Ben görmedim hayatımda.
    2 -1 ... kedi peri
  9. 9.
    (img:#2004097)

1 aylık mendili aldım arkadaşlar. 1 aya korona morona biter inşallah.
    2 ... beyaz baretli mehmet aga
  10. 8.
    yaklaşık 20 senedir gözlük kullanan biri olarak mütemadiyen kullandığım araçtır. Sürekli gözlük kullanan kimselerin mutlaka temin edip kullanması gerekir. Tozlanmasına müsaade edilmemesi gerekir. Aynı zamanda, bir aksesuardır.

Tişört, peçete benzeri şeylerle silerseniz arkadaşlar, camın kalitesi düşer, görüntünüz bozulur, gözünüz de bozulur.
    ... kajra vaveyla