1. 1.
  yorgunluktan veya uykusuzluktan oluşan olay. ayrıca bence çok zevklidir. *
  10 -3 ... norma
 2. 2.
  sağ gözün seğirmesi sağlığa, sol gözün seğirmesini varlığa bağlayınca sorunun kökten çözüleceğine inanılan, uykusuzluktan kaynaklana ve insanı sinir eden olay. ayrıca başımızdan kötü bir olay geçeceği de söylenir. batıldır.
  4 ... gonulcelen
 3. 3.
  garip bir şekilde ben hapşırınca olan olay.
  3 ... tifosi
 4. 4.
  uykusuzluk ya da yorgunluktan ortaya cıkan vucut tepkisine insanların batıl inanclar yuklediği hadise.
  3 ... shawnshank
 5. 5.
  sol göz seğirmesinin üzüntü, sağ göz seğirmesinin ise sevinç getireceğine inanılır. akıllı adam ise bunların ikisine de inanmaz..
  4 -2 ... sciende
 6. 6.
  (bkz: birimi gelcek lan bize gözüm segiriyo necla)
  2 -1 ... minnicikim
 7. 7.
  gözün kendisini bulunduğu mekandan koparıp atma hissi uyandıran sinir bozucu aktivitesi. bi de saçma saçma batılları vardır bu olayın, iyice sinir bozar. **
  3 ... sour cherry
 8. 8.
  hatun kişiye işaret çakmak için ardına sığınılan vücut tepkisi.
  hatun kişiye göz kırpılır, hatun kişi işareti alıp olumlu tepki verirse hoş bir kaynaşma ortamı doğar. şayet ki; hatun kişi işareti alıp tipinizi beğenmezse direkt tacizci muamelesi görürsünüz bunu da "gözüm seyiriyordu siz yanlış anladınız" şeklinde açıklayarak durumdan yırtabilirsiniz. bir de hatun kişinin erkek arkadaşı varsa işte o zaman sizi bu bahane bile kurtaramaz. allah kolaylık versindir.
  3 ... paleface
 9. 9.
  uykusuzluk,stres,aşırı yorgunluk halinde gözünüzün kıpraşmaya ve kasılmaya başlaması olayı.doktor tarafından şahsıma b vitamini önerilmiş gerçekten de işe yaramıştır. (bkz: sınav haftaları)
  2 ... ofensif
 10. 10.
  vicutta bir enfeksiyon , olduğuna işaret imiş.
  nedenini bulmak ve durdurmak çok uzun zaman alabiliyor.

  bazı doktorlar nörolojik olduğunu idda edip insanı "deliymişim ben" psikolojisine sokabiyorlar , bu durumda teşhisi etrafa yaymamanız tavsiye edilir.
  aksini raporlarıyla kanıtlayana kadar deli esprilerine maruz kalırsınız.
  1 -1 ... lusi