1. 116.
  bende de var ve geçmiyor yıllardır.kalici sanırım.
  ... abi50kuruslukgofretlernekadar
 2. 117.
  Depresif bir görüntü katar insana. Aynaya bakmak bile istemiyorum bazen. Her şeyi denedim ama geçmedi.
  1 ... howl
 3. 118.
  göz altların morarıyor ise aşırı sigara tüketiminin de sebep olduğu söylenilen durumdur, bunlar yorgunluk ve uykusuzluk belirtisidir. Ayrıca bazı kişilere ciddi manada yakışandır. Bazen seni diğer insanlardan ayıran bir güzellik oluverir, farklı olmak her zaman iyidir.
  ... yelkenlerpupa
 4. 119.
  Uykusuz geçen bir kaç geceden sonra kendini gösteren itici detay. itici çünkü uykusuz olduğunu belli ediyor.
  ... trece
 5. 121.
  Benim arkadaşın genetik göz altı morlukları vardı. Çocukla tinerci diye dalga geçerdik. Şimdi benim dizensiz uykum yüzünden çıkmaya başladı ve o kadar koyu morlaşmaya başladı ki, sokağa çıkamıyorum. inş. en kosa zamanda uyku düzenim yerine oturur da, göz altı morluklarım da gider.
  ... resense
 6. 126.
  Sanırım kendimden habersiz uyuşturucu ve sigara kullanıyorum aksi halde bu morlukların oluşması mümkün değil diye sorgulatan cilt problemidir.
  Gerçi benimki morluk değil kızarıklık ama neyse.

  Hayır uykusuzluktan değil, aksine fazla uyuyorum. Son zamanlarda cilt makyajı olarak kullandığım kozmetik ürünü de yok. Çay hiç içmem ama ne ola ki? ırsi olsa gerek.
  Annecim babacım çok sağolun ya.
  17 -5 ... essy
 7. 127.
  Sebebi cok seye baglanabilir sigara uykusuzluk alkol goz alti derisinin altindaki damarlar hassastir bu yuzden olabilir gecirmek icin siyah uzun yagi diye birsey var goz altina masaj seklinde yaparsan bir nevi azaltabilirsin.
  ... powerofnow
 8. 128.
  fazla soda içmek yapabiliyormuş bunu .
  ... arasirabazen
 9. 129.
  Bunu nasıl geçirebilirim? Son zamanlarda çoğaldı. iyice canım sıkılmaya başladı
  1 ... festina lentee
 10. 130.
  o kadar makyaja bile kapanmıyorsa insan kıllanıyor. neyse, olabiliyor bu tarz durumlar tabi. madde kullanımı ile alakası yok. hastalık da bu morlukların sebebi olabiliyor.
  1 ... lagavulinvebazlama