1. 1.
  Hiçbir şekilde izah edemediğim vahşet haberi. diyecek pek bir sözüm kalmadı artık böylesi olaylara. sadece şunu söyleyebilirim ki şu eylemi dahi gerçekleştirebilen ruh hastaları toplumda barınmamalı. nasıl ki yarayı, kanserli hücreyi vücuttan çekip atabiliyorsak zaman zaman, bu insanlar da toplumdan şutlanmalı. akılmış, vicdanmış geçiniz bunları. bunlarla böylesi durumlar açıklanmıyor artık. bu leş sürüsünden bir an evvel kurtulmalıyız.

  ilgili haber; https://www.birgun.net/ha...ozunu-oydular-227965.html
  15 ... here is no peace
 2. 2.
  Yine bir pislik olay ve yine adana... Hiç şaşırtmadı nedense. Aq evlatları sıcaktan ata hallendiler bu sefer de herhal..

  Silin şu memleketi ülkeden. Evet.
  2 ... richard harrow
 3. 3.
  sabah uykulu izleyip rüya sandığım haber...

  atlara karşı olan derim ilgi ve sevgimden ötürü sarsılıp ayağa kalktım ki o sıra başka habere geçilmişti mütemadiyen.

  at çok zayıf ve güçsüz görünüyordu kafasının sağ tarafı kanla kaplıydı ne yazık ki... ondan kurtulmak için satabilir ya da barınağa verebilirdi bunu yapan itoğluit. hayvanlar hakedilmesi gereken varlıklar bence. ekosistemin dengesi onların elinde ve bizim yaşamımızın bir kısmı da öyle. hayvanlar sevilmese bile en azından kendi çıkarlarını gözeterek onlara zarar vermenin mantıksız ve zararlı olduğunu öngörmek gerek. orospu cocuklari.
  2 -1 ... aferinspritee
 4. 4.
  Bunu yapan insansa onun ben yedi ceddinin amk. Bunları yapan insan olamaz . Hayvandan daha hayvan oldu bu insanoğlu. Gram vicdan merhamet sevgi kalmamış içlerinde kurumuş ağaçtan farkları yok orospu çocukları.
  2 ... potansiyel amele
 5. 5.
  aynı şeyin kübada yapıldığını düşünün adamı yok ederler yok yok siktiret ülkeden sürmeyi.
  -1 ... yilan yiyen
 6. 6.
  bu tip haberlerin arkası kesilmesi için cezalar kısasa varacak derecede ağırlaştırılmalıdır. hatta insana saldırana verilen cezadan çok daha agir.

  zira insan bi nebze olsun kendini müdafaa edebilir. bağırır yardim ister. hayvan ise o insan müsvedde lerini insan sandığı için kolayca tuzağa düşer.

  boyle bir mahlukat eskaza elime düşerse neler yapacağımı söyleyerek midenizi bulandirmak istemem. yalniz su kararını söyleyeyim kendisini oldurmem için bana yalvaracak hale getiririm.
  1 ... ne olursun guzelim sevsem seni