1. 1.
  göt kılı çomar makarnacı şakirtin rezil zekası

  başlık sığmadı.

  şöyle olsun isterdim başlık

  göt kılı çomar makarnacı anasının doğurmayıp .ıçtığı leş .içle beyin yakan sohbet

  ertesi gün kısırlaştırtacağım kediyi kafese koydum sonrada eve gitmeden yolumun üstündeki kahveye uğradım gece geç saat bir gazoz bir sigara biraz kafa dinliyorum 20 yaşında bir velet benim kedi kafesini gördü içinde ertesi gün kısırlaştırtacağım bir kedi var.

  hemen yobaz yobazlığını yaptı günah dedi.

  ona doğan yavruların köpek parçaladığını araç ezdiğini öldüklerini anlattım ikna olmadı.

  bunu anlattım.

  Ana Britannica Cilt 13 Kedi Maddesinde Yazanlardan Bir Paragraf. Dişi kedi normal koşullar altında yılda üç kez gebe kaldığından bu hayvanların oldukça güvenli ve basit bir ameliyatla kısırlaştırılması çağdaş toplumlarda yaygınlık kazanmıştır.

  gene ikna olmadı.

  ve bana şunu dedi peygamber bu konuda ne diyor izni var mı ben ona bakarım dedi.

  zeka yerlerde sürünüyor hatta daha aşağı çukurda o zamanlar narkoz yok neşter yok dikiş ipliği yok kısırlaştırma yok şakirt piç peygamber ne der ona bakarmış.

  dur dedim sakin ol delirme sikme sabaha sakla sohbet devam etti.

  bana ballandıra ballandıra öncesinde kuranda çok husus yanlış recm de yanlış dedim diye recm i savundu peygamber bir kadını af diledi diye taşlattı ama sonrasında kadın af diledi diye cenazesini kendi kıldırdı dedi vay anasını sayın seyirciler taşlatmış ama lütufa bak cenazesini e kıldırmış şakirtte bunu anlatırken pek bir keyifli ama gün gelir o keyfinizi birileri götünüze sokacaktır.

  osmanlıyı konuştuk yanlışı daha çoktu boğdurmalar taht kavgaları barbarlık tarihi dedim şakirt savundu afrikadaki adamı yurdundan rızası olmadan gemilerle aylar süren yolculukla getiriyolar penisini kesiyorlar harem ağası yapıyorlar bu nasıl sapıklık zaten harem kavramı sapıklık e ille ağa olacak kadın ağa konsun dedim şakirt o zenciler rıza gösterdi kendileri gelmek istediler penislerinin kesilmesine kendileri izin verdiler dedi arkadaş akpli bir şakirt ve ülkenin çoğu bu zihniyet.

  hani bak israil filistinlileri son eylemde katletti muharrem ince ne dedi rte a dik dur yanındayım israille her ilişkiyi bitir ama akp ne yaptı yenikapıda miting yaptı israili lanetledi tbmm de oylama oldu chp liler hepsi el kaldırdı israille tüm ticaret bitsin diye ama akplilerin hepsi el kaldırdı israille ticaret devam etsin diye hadi burda da akp yi savun dedim oç leş piç sustu göt oldu bunu bir araştırıp öyle cevap vereyim dedi ertesi gün gene gördüm araştırdın mı dedim sustu cevap veremedi leş piç.

  ve ona dedim ki sana chp ye oy at diyen yok iyi partiye at saadete at dedim iyi partiyi kastedip sen yeni bir takım kurulunca tuttuğun takımı bırakır mısın dedi takımla parti bir değil demek sen takım tutar gibi parti tutuyorsun dedim biz aşkla sevdik akp yi dedi içimden olay bitmiştir dedin konuşmanın faydasız olduğunu anladım hadi selametle !! deyip leş piç şakirtin yanından uzaklaştım.
  2 -4 ... francescodellamorte
 2. 2.
  (bkz: yobaz ve zeka)
  ... rumeli71