1. 1.
  aydın doğan medyasının temel düsturu.
  9 -5 ... kutt
 2. 2.
  - medeniyet dediğin açmaksa bedeni
  desene, hayvanlar bizden daha medeni..
  şeklinde mehmet akif dizelerinde irdelenendir.
  edit: bilgi düzeltmesi için keserim ulan topunuzu ve enderun sevgiler e teşekkürü borç bilirim.
  4 -4 ... dekadans
 3. 3.
  modernitenin pompalanmasıyla ortaya çıkan hadise.

  (bkz: sınırları bilmemek)
  ... akmai
 4. 4.
  milletin kız arkadaşına eşine, açık olmayan götlerine bakarak sokakta gezerek onlar hakkında fantazi kuran, laf atan insanların olduğu ülkemizde medeniyesizliğe getirilen yeni bir tanım(!). insan düşünmüyor değil yol ortasında kıçını karıştıran, aletinle oynayan medenilerin olduğu güzelim yurtta hani şu kadın erkek eşitliğinin yaşandığı yerde, kimsenin alıcı gözü ile bakmadan rahat kıyafetleri kadınların ne kadar gezebileceği.

  tabi küçüklüğünden beri içine kapanarak yaşayan türlü abazalıklarla büyüyen ve ilerde de değişik sapkınlıklarla karşımıza çıkan insanların olduğu ülkemizde medenilik göreceli bir kavram oluyor tabi.
  1 -1 ... tipik trakya cocugu
 5. 5.
  formül: göt açmak=medeniyet, çağdaşlık uygarlık

  bir erkek olarak bu formüldeki medeni insanları severim, bence boşlukta mekan işgal etmelerinin bir sakıncası yok. lakin empati yaptığım zaman mantık bulamıyorum bu işte. hayır bir kadın götünü neden açar? pratik faydası nedir bu işin? eğer amaç mart kedisinin rekoruna göz dikmekse orasını bilemem. yolu açık olsun.. ama bana anlamlı bir açıklama getirsin. ha bu arada götünü açtığı için kapalılara yukardan bakma bonusunu da idareli tüketsin. hazıra dağ dayanmaz. kıçına tekme yiyebilir bir gün.. neyse ahlak, gelenek, görenek hikaye.. siz şuna bakın:

  (bkz: seksi fotograflari icin tiklayiniz)
  3 -1 ... uvjb
 6. 6.
  geçen gün arkadaşım hasan da aynısını dedi. işte yolda gidiyorum; götüm açık her zamanki gibi. biri arkamdan bağırıyor "medeni, medeniii" diye. duymuyorum. geldi bi pandik attı. oğlum "o kadar medenisin ki dayanamadım ben de medeniyet gereği bir pandik atayım" dedi. yok abi, sorun yok. madem açmışım götü durman hata. dayanamıyordum ama o kadar medeniydik ki ikimizde göt göte gidiyorduk. her taraf göt ama, binlerce medeni insan. o günden beri arkadaşım hasan'ı seviyorum çok. zaten görüşlerimizin aynı olduğunu 100 m ilerden bakan bile anlar.

  ama o da kabul ediyordu, benim götüm günlerdir açıktı, o sonradan görme medeniydi. eve ayrılırken de şöyle bir kelam etti:
  " yıllardır göte bakarım, açık kapalı hepsine bakarım, seninki kadar medeni bir göt görmedim, abi sen medeni doğmuşsun ya, hatta diğer organların sonradan çıkmış!"

  evet, götümle gurur duyuyordum. ama bu kadar göt dedikten sonra dur gidip bir sıçayım.
  1 ... tipik trakya cocugu
 7. 7.
  modernliğe örnek için
  (bkz: gutter sluts need love too)
  ... goliath
 8. 8.
  çıkarıp masaya vurarak * post-modernizm e geçiş yapmadan bir önceki aşamadır.
  2 ... mahallenindelisi
 9. 9.
  ŞU AVRUPALILAR NE KADAR MEDENi

  NE EDEP VAR NE HAYA , ÇIRILÇIPLAK BEDENi

  MEDENi OLMAK EĞER AÇMAKSA BEDENi

  HAYVANLAR AVRUPALILARDAN DAHA MEDENi...

  nfk
  4 ... fuzuli
 10. 10.
  (bkz: medeniyeti götünden anlamak)
  2 ... filozofil