1. 1.
    yav müsait götlere de mi bakamayacağız yazıklar olsun ülke ne hale geldi...
    23 ... mastor
  2. 2.
    doğa kanunlarından haberi olmayan kadındır. erkek 95 yaşında da olsa denk gelirse bakar arkadaş. nasıl ki herhangi bir kadın "indirim" yazısını görünce hipnoz olmuş gibi oraya yöneliyorsa erkeğin gözü de kayar böyle..
    5 -3 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Ben de güzelse bakıyorum bazen.
    inşallah bir yerlerde ifşam çıkmaz.
    34 -2 ... yasak merve
  4. 4.
    2 posta gittim görsedeki kadına, hakkını helal etsin artık. Valla vücut hatlarını belli eden kıyafet giyen kadınlara ben de bakıyorum. Misal şu an telefonu yaladım, bir de yanımda olsa....

Bi tuhaf oldum ulan gideyim de çayır Çimen gezeyim amk.. oksijen gitsin beynime vallahi.

Değişik kadındır.
    30 -2 ... the rise of darkness
  5. 5.
    paylaştığın için biz de götüne baktık. ne oldu şimdi ? sanki bi göt bunda var.
    9 ... kurenai
  6. 6.
    Göt de göt olsa bari. Tipik yurdum kezo gotü.
    5 ... frekans
  7. 7.
    Öyle durursan bakar. He ben evli, nişanlı falan olsam kesinlikle bakmam. Huzursuz hissederim. Ama başım bağlı değilse doğal olarak bakarım.
    1 -4 ... dertler derya olmus
  8. 8.
    göte bakılır arkadaşlar, bu bir tartışma konusu değil yani.

size hissettirilmediği, rahatsız edici boyutlara varmadığı sürece bundan bir mağduriyet yaratamazsınız. -ha bundan çok öyle delicesine rahatsız olan kadın da baksalar bile bir şey göremeyecekleri şekilde giyinebilir.

zaten burada gündeme getirilmek istenen mağduriyet değil, göt. hanım kızımız kendince bi pr çalışması yapmış.
    7 -2 ... kinamiyo takao
  9. 8.
    hayatı götten ve tenasül organlarından müteşekkil muhterem zerzavatın göt takıntılı, götten bakış durumu...

not: bunlar aynada da uzuuunnn uzuuun kendi götlerini de seyrediyordur...
    götlekler de geç...
    3 -2 ... eratosthenes
  10. 9.
    https://youtu.be/zRhFgv52WYQ?t=9
    1 ... oxocan