1. 1.
  hindistan'da yaşanan ilginç olay.

  götüne 1 kilo külçe altın sokan adam
  https://www.cumhuriyet.co...altinla-yakalandi-1774371

  --spoiler--
  Hindistan’da havaalanı yetkilileri, bir yolcunun rektumunda 1 kiloluk (60 bin dolarlık) külçe altın sakladığını ortaya çıkardı.

  New York Post'ta yer alan habere göre Dubai'den Hindistan'a giden yolcunun yürüyüşünde değişiklik fark eden yetkililer, bir yolcunun rektumunda (kalın bağırsağın son 12-15 cm'lik kısmı) yaklaşık 1 kiloluk külçe altın sakladığını keşfetti.

  Independent Türkçe’de yer alan habere göre, Hava istihbarat Birimi yetkilileri, yüzde 18 oranındaki vergiden kaçınmak için altınları saklamaya çalıştığı bildirilen yolcunun rektumundan 60 bin dolarlık altın çıkardı.

  Aynı uçuşta başka bir yolcunun da yaklaşık 1,5 kilo altın taşırken yakalandığı aktarıldı. Ancak yetkililer o yolcunun altınları nasıl gizlediğini açıklamadı.

  Geçtiğimiz günlerde gümrük görevlileri, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Hindistan’ın Kozhikode şehrine gelen bir yolcunun üzerinde de yaklaşık yarım kilo altın ele geçirdi.
  --spoiler--
  2 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  Ayakkabı kutusu bulamamış mı diye sordurtmuştur.
  3 -2 ... demokratik despot
 3. 3.
  Ekşi sözlükte olsa muhtemelen rektumunda 1 kilo külçe altın saklayan adam şeklinde samimiyetsizce açılırdı bu başlık. Bu yüzden ulu sözlük vazgeçilmezimizdir.
  11 -2 ... ruzan
 4. 4.
  almış da almış, yok dememiş, yeter dememiş. helal.
  4 ... mastor
 5. 5.
  Muhtemelen daha önceden fisting tecrübeleri bulunan adamdır. Diğer türlü alamazdı bunları.
  1 ... sodomlu
 6. 6.
  Mal işte o öyle mi saklanır top haline getireceksin zımparalayıp pürüssüz yapacaksın. Yürüyüşün bozulmayacak. Hava alanında yürüyüşü yamuk olana makat kontrolü yaparlar.

  Az zeki kaçakçılar lazım hindistana.
  2 ... uzay muhtari