bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  genelde karabasan * gordugunde ya da ani bir korku,bir darbe (düşme) esnasında edilen duadır. hee ben olsam siktir ceker kendi haline bırakırım deyyusu ama allah işte aff ediyor. ne olursan ol gel diyor alimler.
  9 -8 ... joneca
 2. 2.
  toplumsal reflekstir.
  7 -1 ... sineklerin tanrisi
 3. 3.
  (bkz: zurnanın zırt dediği yer)
  2 ... mashadov
 4. 4.
  götü sıkışcağını anlayınca edilen tevbe'nin allah katında bi işe yaramadığını düşünürsek bi boka yaramayacak eylemdir. müslümanlar öyle diyor baba. ama yoktur öyle bişi eğer götü sıkışınca allaha inanacak bi ateist zaten ateist değildir. kafası bi boka ermeyen özenti ergenin tekidir.
  5 -1 ... the unforgiven
 5. 5.
  (bkz: dincilerin hayal gücü)
  4 -5 ... jaheira
 6. 6.
  ben ateist denizci tanirim, allah´a atlantik okyanusunda cok isi düsmüstür. 20 metrelik dalgalari görünce...
  3 ... paganviodio
 7. 7.
  (bkz: cehenneme giden ateistin tanrı misafiriyim demesi)
  2 ... ghetto agent
 8. 8.
  (bkz: son pişmanlık fayda etmez)
  1 ... thebalkanboy
 9. 9.
  (bkz: sübhaneke dinimiz amin)
  1 ... bad influence
 10. 10.
  ateistin teki ormanda yürürken bir ayıyla karşılaşır, ayı ateiste doğru koşmaya başlar o sırada ateist "aman tanrım!yardım et!" der. ateist bu sözleri söyleyince hayat durur, ayı olduğu yerde kalakalır ve derinlerden bir ses gelir;"onca yıl beni unuttun da ,işin düşünce mi bana yalvardın,hani bana inanmıyordun?" ateist şaşkındır , tanrıya cevap verir: "tamam ben sana inanmıyorum ama en azından bu seferlik ayıyı dindar yapıp beni yem olmaktan kurtarabilirsin". bu sözden sonra hayat kaldığı yerden devam eder, ayı ateisti kapar ve şöyle der:"tanrım,senin verdiğin nimetle orucumu açıyorum,amin..."*
  8 ... xpolinomu