1. 1.
  ilk zirve* tarihinin yaklaştığı şu günlerde aklıma gelen dahiyane fikir. Zirve mekanının taksim'de olması sebebiyle sözlüğün bedava reklam yapmasını sağlayacak tek eylem. üzerinde koca harflerle "ULUDAĞ SÖZLÜK" altına da küçük harflerle "başka şubemiz yoktur" gibi bir pankartla göster kendini kamerası önünde tezahürat eşliğinde coşalım. ertesi hafta beyaz showda "işte türk gençliğinin hali" gibilerinden tashak geçsinler bizimle. ama sonuçta ismimiz duyulmuş olur.

  (bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
  4 -3 ... arjen robben
 2. 2.
  ilk zirvede olmasa da ikinci zirvede gerçekleşen eylem (bkz: uludağ istanbul paintball oynuyoruz zirvesi). kurabiyecanavarı kişisinin tüm ısrarlarımıza karşın yapmış olduğu reklam. ilk beyaz show'da gösterilecektir mutlaka.
  2 ... arjen robben
 3. 3.
  Bu cuma bazı sözlüklerin ve yazarlarının mutlaka beyaz show u izlemeleri için uyardığım başlık.
  ... kurabiyecanavari
 4. 4.
  paintball zirvesinden sonra kurabiyecanavarı ve uzaktan secemedigim birkaç tane saz arkadasının yapmış oldugu gösteridir.inşallah editörler iplerde cuma günü sözlüğümüzün güzel bir reklamı olur dediğim olaydır.
  1 ... karpuzkabugu
 5. 5.
  yakışır walla bu alim dolu siteye...
  ... fayaka
 6. 6.
  (bkz: beyaz show)
  ... atan alir spor
 7. 7.
  bu gece vuku bulacak ve uludağ sözlük için milat olacak olaydır. yarın sabah bakkalından manavına, memurundan milletvekiline tüm türkiye uludağ sözlüğü konuşur hale gelecek.

  (bkz: ttg)
  1 ... arjen robben
 8. 8.
  yayınlandıgı taktirde kahkahalara bogulup yarın sabah kalktıgımda onlıne sayıyısının tavan yaptıgını görmeyi umdugum durumdur. (bkz: Hadi hayırlısı)
  -1 ... haznedaroğlu
 9. 9.
  an itibariyle beyaz show başlamıştır ve herkesin izlemesini salık veririm dediğim başlıktır.
  -1 ... devedikeni
 10. 10.
  yalan olmus eylemdir
  1 ... dopdop