bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    görevini yapmanın verdiği huzurla ve şevkle mevkiine dönen futbolcudur. kendisi takdir edilmelidir.

terapiye başladım, dünyanın parasını veriyorum. pezevenk psikolog da "insanlarla empati kurmaya çalış" dedi. mına koyim ben onun. neyse mecburen yapıyoruz biz de. az önce ilk adımı attım, ntv muhabiri ile empati kurmaya çalıştım. hafifledim mi lan sanki biraz!

nahit: başlıkta 8 entry var. toplam 10 tane oy var. benım entryim eksi ya da artı hiç oylanmamış, 7 kez ben oy kullandım. geriye kalır 3. yani bu başlıkta yazanlarınki de, benimkilerden başka, topu topu 3 oy kullanılmış. üşenmedim saydım ve ne güzel bi sözlük burası amına koyayım!
    3 ... derin mavi
  2. .
    genelde defans oyuncusu olurlar..kornerlerde yada frikiklerde kafa vurmaya gitmiş vurmuşta olabilir gol olur yada olmaz ama o yaptığı görevi yapmıştır ve mevkisine döner yavaştan.
    1 ... satchafunkilus
  3. .
    "görevini" değil, fazlasını yapıp "görevine" dönen futbolcudur. defans oyuncusu ise bir an önce geriye koşmalıdır, çünkü karşı takım kontra atak yapabilir. hücüm oyuncusu ise de koştuğuna göre takım atağa kalkmıştır, biraz daha hızlı koşması gereken futbolcudur.
    1 ... dream in drama
  4. .
    gokhan gonul'dur...
    3 ... plahoi malchik
  5. .
    kapasitesini bilen ve onun bilincinde hareket eden fotbulcudur.
    1 ... halitkin
  6. .
    eğer adı servet ise koşmakla yetinmeyip sümüklerini de çimlerin arasına gönderiyordur.
    2 ... jamal sellami