1. 1.
  Bunları ben yazmadım arkadaşlar Ümit Özdağ tarafından yazıdır internette gördüm.

  Nüfus artışının doğal sürecin dışına taşarak etnik bir silah olarak kullanılması hususu örgüt etkisine girmiş vatandaşlar arasında konuşulmanın ötesinde basına dahi açıklanan bir olgu hâline gelmiştir.

  The Economist dergisine açıklama yapan Diyarbakır ili Sarıdal köyü muhtarı iki eşli 13 çocuklu Abdülkadir “görevim, Kürt nüfusunu artırmaktır” demiştir.

  Öcalan’ın “ya silaha ya da karına sarıl” şeklinde ifade ettiği Türkiye’yi işgal edilecek bir coğrafya olarak gören ve demografik savaş açan bu açıklamasını sadece PKK ile sınırlı görmek de yanlıştır.

  https://www.yenicaggazete...ografik-silah-24405yy.htm
  17 -2 ... misagi
 2. 2.
  buz gibi keleşe sarılmak cazip değil tabi ki karıya sarılacak ipneler. başka işleri yok zaten ye iç sikiş ekonomiye piç ver.
  12 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 3. 3.
  istila politikalarını itiraf eden kürdün beyanıdır.. Buna istila denir basbayağı.. Bu derdin sorumlusu yavuz ve turgut özal hep..

  Kürtlerin aşırı derecede ürediğini biliyoruz.. 20 çocuklu ve 4 karılı olanları var be kardeşim.. Ne de olsa dövlet onlara bakıyiii, ye, iç, sikiş.. Tatlı hayat denir buna. Türkler de bunlara bakacağım diye sürekli vergi versinler ama yine güneydoğuda ölsünler.. Bu silkik döngünün içine sıkıştık kaldık kaç yıldıır.

  Pkk'nın tüzüğünde, türk ordusunu işgalci olarak gördükleri ve ordunun bölgeyi terk etmesini söylerler.. Fakat ilginç olan şu,

  Apo iti şöyle bir şey diyor zamanında,

  "bizim bölünmek gibi amacımız yok, bizim tek isteğimiz ve amacımız, batının kaymağını biraz da kürtlerin yemesidir." al buyur, buradan yak..

  O kürt ürüyor da ürüyor.. Güneydoğuda yaşayacak hali yok tabii. Batıya gelecekler hemencecik.. Ondan sonra küçük ilçelerden başlayıp, bütün büyükşehirleri kürtleştirecekler.. istanbul, hatay, mersin, bursa, antalya, manisa falan hep bu durumda.. Çok fazla kürt nüfusuna sahipler.. Demografik yapı iyice bozuluyor.. Devlet de bunu takmıyor elbette, devlet ancak vergi zamanında hatırlar bizi..

  Musa anter'den bir söz,
  "kürt salak mı bölünmek istesin? Yok öyle yağma. Güneydoğudaki çorak topraklarla yetinmeyeceğiz, istanbul'a, ankara'ya, izmir'e yayılmışız. Gerekirse bütün türkleri katlederiz."

  Asıl sorun güneydoğu değil, orası küçük kürdistan'a dönüştü artık. Asıl sorun batı istilaları.. Çok geç olmadan, ayrılıkçı türkler fikri uygulanmalıdır. Onların edirne'den kars'a kadar büyük kürdistan hedefleri var.. Eğer bölünmezsek, batıdan daha çok sınır gider.. Bu ülke kürdiye'ye dönüşür ve yok olur gideriz.. Devlete güvenmeyin. Devlet kürdün yanında her daim.. Doğudan elektrik parasını pkk yüzünden tahsil edemeyen devlet, batıdaki türkten çatır çatır alır o parayı.. Anlatabilmişimdir umarım bu meseleyi.

  Edit: pkk bölünmek istemiyor. Kürt istilası ile kürdiye yapmak istiyor ülkeyi. Bazı mallar anlamamış yazdığımı. Pkk amaçlarına terstir ayrılıkçı türkler.
  8 -6 ... magicovento
 4. 4.
  Kürdün istila beyanıdır.

  Aaa be beyin fakiri, aa avel, pkk bölünmek istemiyor aslında. Zaten güneydoğuyu kürt nüfusuyla tutuyorlar. Apo'nun söylediği asıl amaçları. Ya ne mal adamlarla uğraşıyoruz anasını satayım. Sixtr git araştırma yap. Ümit özdağ'ın kürt sorunu ile ilgili çalışmalarına bak.

  Toprak vermemen demek, batıdan daha fazla sınır gitmesi demektir. Duygusal ılık. Aşırı üremelerini nasıl durduracaksın kara murat?? Bir halttan anladığınız yok. Git ayrılıkçı türkler başlığına bak. Konuşuldu bunlar hep.
  5 -2 ... magicovento
 5. 5.
  Bu konudaki uyarılar duymazlıktan geliniyor.
  Bu ciddi bir konudur. Ayrıca bu konuya Suriyellerin de dahil edilmesi gerekir.
  5 ... gorme engelli ulucu
 6. 6.
  Bir kürdün istila politikalarını itiraf ettiği beyanıdır.

  Türkçülük maskesi?? Laf yetiştiremeyince donuz ve iftira.. Ne kancık adamlarsınız siz be. Ben türkçüyüm. Sonuna kadar da öyle kalacağım.

  Senin gibi bölünmezci salaklar kürt istilasına yol açıyorlar, haberiniz yok. iyi uykular sana. Kürde öşexçilik yapmaya devam et. Malsın, katıksız hem de..
  5 -2 ... magicovento
 7. 7.
  Ayrılıkçı türkler olarak, pkk ile aynı amacımız kesinlikle yok arkadaş yok. Bazı mallar başka yere çekiyor lafı.

  Şu salaklara tekrar söylüyorum, edirne'den kars'a büyük bir kürdistan istiyor onlar, haritaları var. Kaç defa gördüm paylaştıklarını. isteyen baksın.

  Güneydoğuyu düşüneceğimize, kürtlerin batı istilasını düşünmemiz lazım. iftira atacağınıza adam akıllı bir argüman verin. Mesela toprak verilmeden bu sorunu çözebilir miyiz onu söyleyin vadaaan bölünmez diyeceğinize. Şu salak gibi gaz söylemlerle gelmeyin.
  5 -1 ... magicovento
 8. 8.
  tampon devlet kurma fikri iyi değildir.
  Bu sefer batı Kürtleri açık açık silahlandırır, Ankara ve iç Anadolu bölgelerine dadanırlar. Silahlanmaya harcayacağımız bütçeyi daha da artırmak zorunda kalırız. Buna rağmen bile Kürtlerin doğurganlık hızı, refah yükseldiği için git gide düşmektedir. Yani ortada kürdler ürüyor diye demografik bir bozulma yok aslında.
  -2 ... yamyam balagonda adami
 9. 9.
  Eşeğe sarılın eşeğe.
  1 ... yok herif
 10. 10.
  "....bu sefer batı kürtleri açık açık silahlandırır, ankara ve iç anadolu bölgelerine dadanırlar..."

  Tampon devlet değil istediğimiz. Güneydoğuyu kendileri yönetecekler. Türkiye'yle hiçbir bağlantıları kalmayacak. Batıdakiler de doğudakiler de dahil olmak üzere, türk vatandaşlığından çıkarılacaklar..

  Türk vatandaşlığından çıkarılırlarsa şayet, sisteme mümkün değil dahil olamazlar. Hiçbir haktan yararlanamazlar. En önemlisi de masraflarını ödemek zorunda kalmayız..

  Batıdakilerin bir kısmını güneydoğuya gönderemesek bile, türk vatandaşlığından çıkarıldıkları için, batıda ancak hamal görevini üstlenebilirler. Çoğunluğu trenle gönderilecek güneydoğuya.

  Güneydoğudaki devleti abd ya da başkaları silahlandırmaz. Abd'nin istediği kürtler azınlıkken, kürtlerin silahlanmasıdır. Böylece ülkemiz daha da geri kalmış olur.. Devran böyle giderse, bütün eforumuz pkk ve bunlarla uğraşmaya gider.. Sonra kürt istilası alır başını gider arkadaşım. Ülke kürdiyeye dönüşür.. Hangi türk ister bunu?? işte biz bunu istemiyoruz. Toprak vermeden bu sorunu halledemeyiz ne yazık ki.. Pkk'nın istediği bölünmek değil. Tüzükte öyle gözüküyor. Apo amaçlarını söyledi. Asıl amaçları istila ve batının kaymağını yemek. Yazdım bunu üstte. Şu diğer salak, bunu yanlış anladı.
  5 ... magicovento