1. 1.
  konyalı ilim adamlarımız sayesinde geliştirilmiş yerli ve milli teknolojimizdir.

  bir bakalım inşallah:

  https://www.sozcu.com.tr/...-baraj-yapmislar-5917386/

  anlaşılacağı üzere, baraj görünmez olmaya görünmez ama baraj yapacağız diye ederinin bilmem kaç katına istimlak edilen bir işe yaramaz arazilerin parasının akıtıldığı yerler gayet de görülebilir biraz araştırılırsa.

  anlaşılan erbakan döneminden beri büyük teknolojik sıçrama yapmışız. onun yaptığı fabrikaların hiç değilse temeli bulunabiliyor, reno arabanın bagajında taşınabiliyordu.

  https://www.milliyet.com....oken-senator-oldu-1306663

  selam ve dua ile...
  2 -3 ... rumeli71
 2. 2.
  REKLAMA izin vermezsen haberi göremiyorsun. sen ne çakalsın la sözcü. okumadım.
  1 -1 ... serdarsl06
 3. 3.
  sözcü gazetesini havuzdan ve devlet şirketlerinin verdiği ilanlardan beslenen yandaş paçavralar gibi sanan yandaşların, "aman sözcü'ye reklam geliri gitmesin" derdine sırrına vakıf olma şansını kaçırdıkları teknolojidir.

  not: gazetelerin reklam almadan yaşayabileceğini sanıyormuş yandaş olmadığını iddia eden aklıevvel! ha gülüm, onca gazeteci çalıştırsınlar, aynı anda binlerce okuyucuya haber servis etmeye yarayacak kadar geniş internet bantı için para ödesinler ama bunların hepsi hiç reklamsız, beleşe yapılsın! tabi onun da formülü var, yukarıda yazdım ama sözcü'ye uymaz. o yoldan gidilirse böyle haberler yapılamaz.
  -1 ... rumeli71
 4. 4.
  yandaş mı? kafan mı güzel gırıggaleli hemşerim? "reklamı görmezsen haberi okuyamazsın" tavrı yavşakca bir tavır. adamlar resmen haberi satıyor. böyle habercilik olmaz.

  bana da yandaş dersen allah çarpar. neyse hadi eyvallah.
  -1 ... serdarsl06