1. 1.
  Erkek kısmının muhtelif yerlerde sıklıkla yaşadığı durum. Sokakta, metroda, otobüste avm de gördüğü kendince güzel bulduğu kıza aşık olur ve kız gözden ayrılana kadar hayaller kurar. Ardından iki türlü pşmanlık yaşar:
  Sevgilisi varsa, keşke yapmasaydım.
  Sevgilisi yoksa, keşke bir şansımı deneseydim.

  Tabii tüm bunlar eve geldiğinde yok olur, uçar gider.
  2 ... eski bir ruya
 2. 2.
  Evlenirken de karısı olduğu halde yapıyorsa gene aynı böyle bir şey. Karaktersiz kişiliktir. Kesinlikle huyunu değiştirmesi gerekir.
  4 -1 ... kale3112
 3. 3.
  beğenmek hoşlanmak ayrı gidip aşık olmak ayrı bir şeydir. ve aşkın gözü kördür.
  ... selia
 4. 4.
  görülen her güzel kıza aşık olmak
  2 ... hatake kakashi
 5. 5.
  edebiyat hocamın vaktizamanında leyla ile kays'ın, nam-ı diğer leyla ile mecnun'un, hikayesini her anlattıktan sonra 'şimdiki aşklar da böyle kırmızı ışıkta başlayıp yeşil ışıkta bitiyor!' diye noktayı koymalarını anımsattı.

  benden de bir 'her güzele meyil verilmez' demek ve gülüp gizlenmek olsun.
  https://www.youtube.com/watch?v=PyNNWGDz8Bk+
  5 ... gamli hazan
 6. 6.
  Evet ben de çoğu bu duruma düşüyorum. Ama sorun değil ki sonra eve dönünce uçup gidiyor. Hatta bugün bi kızla kızılay metrosunda uzun uzun bakıştık ne oldu sadece hiç. O yoluna ben yoluma çekip gittik. Keşke dedim tabi şansımı denesem bi şey kaybetmezdim belki kızı kazanırdım.
  ... jhonnsnow
 7. 7.
  Belki bilmek istersin,bende o anda senin anana bacına bakıyorum ve hiç pişmanlık duymuyorum. Eee sen milleti keserken,sana kimsenin dokunmayacağını beklemiyodun heralde.
  -2 ... turin
 8. 8.
  kadınlar aşık olasıdır her kadın ayrı güzeldir her biride farklı bir güzellik bulursunuz . kadınlar harika yaratıklardır . onlar aşık olunasıdır.
  ... ayyasbiri