bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    meltem cumbul ve şener şen in başrolünü paylaştığı film.
    ... kısmetsiz
  2. 2.
    sonunu bilmediğimden dolayı benim için hiç beklemediğim şekilde biten film.
    ... freely
  3. 3.
    "aaa! şener şen ne kadar yaşlanmış" dedirten film...
    -1 ... ferrole
  4. 4.
    şener şen bu filmde de daha onceki gibi saf temiz kalite bir insan rolundedir. yıllar yılı bizi kahkahaya bogan gulmekten kırıp gecirip aglatan bu degerli kisilik bizi yine aglatmaktadir ancak bu sefer verdiği mesajlarla oynadıgı duygı yuklu filmlerle. (bkz: eşkıya)
    2 ... ümit
  5. 5.
    sonunda dumur olunan kaliteli bır turk filmi.
    ... manson
  6. 6.
    aşka çok farklı bi bakış açısından yaklaşmamızı sağlayan önemli bir film...
    2 ... tutunamayanlardan
  7. 7.
    bir sener sen, yavuz turgul klasigi. keyifle izlenecek nadir filmlerden biri.
    ... sosyoklon
  8. 8.
    acı çekmeye gönüllü olmak... ve gariptir ki dünyaya bir daha gelinirse de yine aynı yolu takip edeceğini bilmek...
    benim gibi başkaları da varmış dememe neden olan enfes bir film
    2 ... farabi
  9. 9.
    filmde herkes cocuk ruhlu,kimse tam olarak mantıklı değil,diledikleri gibi davranıyorlar,dolayısıyle devamlı takip durumundasınız,dünyanın nasıl bir kurulu düzeni olduğunu herkes az çok bilir ama filmi izleyip biraz baş dönmesi biraz iç kabarması,biraz küfür ve lanet okuma gibi duyguları memnuniyetle yaşamalıdır.
    ... electronica
  10. 10.
    kelimelerin uğradığı anlam kaymaları hesaba katılmaksızın çok güzel duran bir film adı. kazın ayağının öyle olmadığını şuradan anlıyorum ki; birçok insan sırf filmin isminden dolayı edindikleri önyargı sebebiyle filmin oynadığı sinema salonları yakınlarında görülmediler. evlerinde, trenlerde ve otobüslerdeydiler.
    ... kaplama domates