1. 40.
    Özellikle işte, insana biraz ciddiyet ve olgunluk verir. Sweetle işe gittiğimde benim bile kendimi ciddiye alasım gelmiyor. Ama gömlek giydiğimde iş değişiyor. Benzer durum ceket giydiğimde de oluyor. Sanki var böyle etkileri her ikisinin de ya da bana oluyor sadece bilemiyorum.
    ... bana abi deme asuman
  2. 39.
    Tişörtümün üstüne Severek giyerim. Daha çok spor giyimde kullanmayı seviyorum.

Hayret henüz kimse değişmemiş. Kızmasınlar ama bankacı ablalar kadar kimseye yakışanı yok.

Üzgünüm kızlar.
    ... ahmet beyin ceketi
  3. 38.
    Bugün gömlek giymiş iki gözümün çiçeği.
    bak bak dur artık.
    2 -1 ... rakivebalik
  4. 37.
    Kadina ve erkege ayri bir sinif kazandirmaya yarayabilir aslinda. Tabi marmariste yazin gorduklerinizi unutabilirseniz...
    1 ... lumboz
  5. 36.
    memesi büyük hanımefendileri çileye sürükler belden bol olur göğüs kısımından dar olur o yüzden sikindirik bi kıyafet bence
    2 ... dileyn
  6. 35.
    Ütülemeden giymeyi sevdiğim tekstil ürünü.
    1 ... gok girsin kizil ciksin
  7. 34.
    Şöyle bir modelini çok beğendiğim, ancak yaklaşık 1 aydır bu para verilir mi verilmez mi karar veremedigim kıyafettir.

https://www.1v1y.com/urun...0-gomlek-kirmizi-13325972
    1 ... que sera sera
  8. 33.
    Kısa kollu gömlek giyen kekodur,hacı yağı kokar. Aksini iddia edenler kekodur ve hacı yağı kokar.
    1 ... phileo sophia
  9. 32.
    Bol ve kısa kollu olanlarını giyen erkekler cemaat abileriyle emekli memur amcalar arasında bir görüntü çiziyorlar. Tanrı aşkına giymeyin şunu. Uzun kollu ve slim fit gömlekler giyip kollarını kıvırın. Kocaman göbekleriniz de yoktur umarım.
    4 ... melisasilem
  10. 31.
    Şu an Giydiğim fakat biraz bol gelendir.Sırıtmaz inş.
    -1 ... frankie fuckin four finger