bugün

yarma defans modeli beşiktaşlı topçudur.hayvan gibi bira içer, çok kötü giyinir, gerçek bir yarmadır.
türkiyenin en iyi defans oyuncularından biridir. sakatlıklardan kurtuldugu zaman daha çok iş yapacaktır. kendinden daha fazla övülen yaşıtlarından kat be kat iyidir
aslen mersinli olup asıl patlamasını çanakkale dardanelde yapan bjk de görmesek bile aslında çok iyi frikik ve penaltı kullanabilen dc *
(bkz: gökhan zan altında kalmak) *
müzmin sakat olan ama oynadığı zamanlarda Beşiktaş'ın ve milli takımın vazgeçilmez oyuncusu.
beşiktaş tribünlerince sevilen adam gibi adam, sağlam defans oyuncusu.
defansta yaptığı hatalardan dolayı zan altında kalmış,Son yüzyılarda türk futbolunun yetiştirdiği sayılı oyunculardan devasa türk defans oyuncusu.
maçın başında dudağı patlayınca bir an önce oyuna girmesi için kulüp doktoru ayhan optur tarafından dudağına tel zımbayla dikiş atılan ve beşiktaş için nasıl bir acıya katlandığı, takımını ne kadar sevip yürekten oynadığı apaçık ortada olup, türk milli takımına ve beşiktaş'a yıllarca hizmet vereceği besbelli olan genç yetenek.
oğlunun adını bora koyan şahsiyet bora zan
john terry ve nesta kadar iyi olduğunu iddaa eden beşiktaşlı defans oyuncusu.
beşiktaşımın düzgün karakterli olduğu izlenimini yaratan, adam gibi davrandığına inandığım, başarılı defans oyuncusu. çizgisini bozmaması hâlinde takımdaki kalıcılığının yanında, ileride takıma kaptan olması muhtemel kişi.
1981 dogumlu beşiktaş'a Çanakkale Dardanelspor'dan transfer edilmiş olan milli futbolcu.
yamulmuyorsam kalabalık bir ailesi var ve ailede tek çalışan yani eli ekmek tutan bu insanüstü şahsiyet... yine yamulmuyorsam bir de özürlü kardeşi var... ayrıca iki haftadır beşiktaşk'ımın gollerine imza atmaktadır... sezon sonunda gol krallığı bekliyoruz kendisinden *...

(bkz: adam gibi adam)
sponsorluğunu Memorial Hastanesi'nin yaptığı 11 Altın Adam yarışmasının, ilk 4 haftada aldığı puanla birinci olup, ödül alan futbolcu.
yedek kaldı sorun etmedi, kiralık gitti ağzını açmadı şimdi beşiktaşına geri döndü ve yüreğiyle savaşıyor. böyle devam ederse 10 sene daha top oynar beşiktaşkımızda ve kaptanımız olur. Seviyorum bu adamı! Çabasını,inanışını görmemek mümkün değil.Tribünde olsa bizim gibi olurdu.Sahada da bizi en iyi yansıtan o!
hırslı ve geleck vaadeden bir stoper. kademe anlayışını geliştirip, dayanıklılığını artırdığında başarılarının yurt sınırlarını aşacağını tahmin ettiğim futbolcu. yurtdışına gidemezse bir gün beşiktaşın kaptanı olacaktır.
son bir sene içerisinde kendisini inanılmaz derecede geliştirmiş olan beşiktaş'ın ve milli takımın savunma oyuncusu. gerek boyu-posu ile olsun gerekse topu oyuna sokma becerisi olarak olsun son yılların en kaliteli yerli defansı olmaya aday.
sene sonu için arsenal ile anlaşmış, genç defans oyuncusu. arsenal' in yeni sol campell' ı.
dün akşamki maçta omzu çıkmış bek.
(bkz: en müzmin sakat)**
bursa maçında acı içinde sinan kaloğlunun hareketiyle uçarak omzundan sakatlanan türk futbolunun gelecekteki defans temsilcisi.
Not: başka adam yok ondan temsilci.
omzunun çıkması nedeniyle ilk yarıyı kapattığı açıklanan futbolcu.Bu sene beşiktaş'ın en büyük rakibinin sakatlıklar olduğunu bir kez daha ispatlamıştır gökhan zan'ın sakatlanması.
arsenal'in transfer etmek istediği futbolcu
arsenalli yöneticilerin tanımadığı futbolcu.

(bkz: ronaldinho fenere)
çarşı'nın futbol sahasındaki temsilcisi... taraftarların en sevdiği defans oyunucusu... insanüstü şahsiyet... **

(bkz: adam gibi adam)