1. 1.
  99 numaralı formayı giyen gençlerbirliği'nin file bekçisi.
  1 ... salca
 2. 2.
  ilk olarak yimpaş yozgatsporla 1. lig tecrübesi yaşamış, bu dönemde ümit milli takımın kalesini de koruyan; sonrasında da gençlerbirliği'ne transfer olmuş; kalecilik yeteneğinden çok saçları ve tipiyle dikkat çekmekte olan kaleci.
  ... schenardi
 3. 3.
  kalecilik yeteneği olmadığı için dikkat çekmeyen kaleci. yimpaş yozgatsporda iyi bir performans göstermişse de kendini geliştirememiştir.
  2 ... avedis
 4. 4.
  kalecilik yeteneğinin aslanlar gibi olduğu dikkatimi çeken kalecidir. bahsedildiğinin aksine kova kaleci değildir, efendim.
  -1 ... el lobo
 5. 5.
  22 nisan 2007 genclerbirligi ankaragücü maçında tita'nın yakın mesafeden vurduğu top hassas bölgesine gelince reklam panolarına işeyen kaleci. kendisi bu esnada kına gecesinde ki gelinler gibi olmuştur.

  gökhan tokgöz
  gökhan tokgöz

  lig tv'nin web sitesine koyduğu fotoğraflara verdiği isimler ise ayrı bir komedi.
  7 ... salca
 6. 6.
  gerçekten iyi bir kaleci olan ancak, yaş biraz ilerlemeye başlamış ve büyük bir takıma da transfer olamamış olmasıyla pek fazla kişinin dikkatini çekmeyen, ama işi bilen kişilerin takdir ettiği kalecidir.

  misal, gökhan tokgöz ü beğenmeyen şuursuz bünyeler, ömer çatkıç a bayılabilmektedirler. bu onların kalecilik konusunda zerre fikri olmadığının göstergesidir.
  2 -1 ... beyazyelkenli
 7. 7.
  trabzonspor yenilgisinden sonra muhteşem konuşan kalecidir.
  helal olunası.
  1 ... spratt
 8. 8.
  adı konyasporla anılan kaleci bakıyoruz geçen sene oynadığı kulüp diyarbakırspor , geçen sene diyarbakırsporu çalıştıran hoca ziya doğan ; bu sene konyasporda tesadüf mü kesinlikle tesadüf değil gerçekleşirse bu transfer.
  ... sopartacus
 9. 9.
  20 ağustos 2010 konyaspor eskişehirspor maçında kendisin ne kadar çirkef ve art niyetli bir oyuncu olduğunu gördük. Maçın ilk yarısı eskişehirspor atakta, havalanan topa eskişehirspor oyuncusu jaycee john okwunwanne'nin kafa vuruşundan sonra kendisine doğru gelirken bu oyuncuya ayağını taban tabir ettiğimiz şekilde kaldırmıştır, neyse ki oyuncu kendini frenlemiş ve bu müdaheleden kurtulmuştur.

  Aynı maçın ikinci yarısında ise bu sefer beşiktaştan transfer edilen erkan zengin ceza sahasına gelen topa hareketlendiği sırada kalesinden çıkıp topa sahip olmuştur, buraya kadar sorun yok ama topu aldıktan sonra bilerek erkan'ın hayalarına diz geçirmiştir, ne yan hakem ne de tolga özkalfa bu müdaheleyi görmemiştir.

  Böyle ahlaksız ve çirkef oyuncuların takım tarafından da cezalandırılmasını istiyorum. Barış özbek geçen seneki sivas maçındaki tekmesinden dolayı sözleşmesi fesh edilmeliydi. fabio bilica beşiktaş maçında yaptığı köstebeklikten dolayı kovulmalıydı, ha bir de sürekli agresif emre belezoglu var ki ona söyleyecek sözüm yok.
  4 ... eyzira
 10. 10.
  şenol karagöl, ömer çatkıç ve volkan demirel tarzı çirkef kaleci türünün son örneğidir.
  1 ... hypercube