1. 1.
  gençlerbirliği oftaşspor' un bu sezonki çıkışında önemli rol oynayan ve galatasaray' ın transfer listesinde bulunduğuna dair söylentilere konu olan, teknik sağ kanat oyuncusu.
  edit: bilgi entrysini eksileyen tatlı varlığın yanaklarından kesme alıyorum. *
  29 -22 ... legend of the stranger
 2. 2.
  fenerbahçe'ye transfer olmuş futbolcudur.
  8 ... hothead
 3. 3.
  kendisinden övgülerle söz edilmesi sonrası performansı şimdiden merak uyandıran yeni fenerbahçeli. sağ bek ve sağ açık oynayabilme özelliğinin yanı sıra uzun taç atışlarının da başarılı bir ismiymiş. son yıllarda sağ bek konusunda devşirme oyunculara şans veren fenerbahçe umarım gerçek bir sağbeke kavuşmuştur.
  4 -1 ... krmyrdsn
 4. 4.
  izleyen herkes kendisini övmüştür. bu övgülerin yersiz olmadığını da geçen sezon lig a'nın en iyi 11ine seçilerek göstermiştir.
  istanbul havasının onu bozmasından korkulmaktadır.
  3 -1 ... zebellah
 5. 5.
  savunmanın sağ kanadı için transfer edilmesine rağmen, özgüveni ve tekniği sayesinde sağ kanatta ofansif olarak görev yapabilecek, gelecek vaat eden futbolcu.
  3 ... legend of the stranger
 6. 6.
  Psv maçında gösterdiği performansla şimdiden beğeni kazanan ve takımın sağ kanadını teslim almaya hazır görünen uzun saçlı bir futbolcu.
  1 -1 ... jamish efendy
 7. 7.
  karşısında oynadığı otman bakkal' a düzgün bir hücum fırsatı vermeyen, etkili bindirmeleri faulle durdurulabilen fenerbahçe ve büyük ihtimalle * milli takımımızın yeni sağ beki.
  4 ... legend of the stranger
 8. 8.
  avrupa'nın dikkatini çekmesi an meselesi olan futbolcu.
  geli$meleri izliyoruz.
  2 ... cupid
 9. 9.
  23 ekim 2007 psv eindhoven fenerbahce macinda, yerde kaldığı pozisyon -mustafa denizli'nin deyimiyle- psv taraftarına inandırıcı gelmemiş futbolcudur. bunun üzerine ayağına gelen ilk topta taraftarlar kendisini ıslıklamaya çalışmışlar, ancak kendisi süper bir bilek hareketiyle rakibini maymun, taraftarları ise döt etmiştir. (bkz: ayağına sağlık)

  böyle türk gençlerini daha sık izlemek istiyoruz.
  5 -1 ... falso
 10. 10.
  fenerbahçe düşmanıyım kafam da çok çalışmıyor diyenlere asla kendini sevdiremeyecek oyuncu.
  4 -3 ... avedis