1. 1.
  gamze özçelik hanım kızımızın videosunu ortalığa saçan, akabinde tecavüz zanlısı olduğu iddialarına maruz kalan ve tutuklu yargılanan kişi. elindeki mahrem görüntüleri internete yayması doğru değildir elbette lakin tecavüz suçlamasında da mahkemeye baba gibi deliller sunarak çatır çatır cevap vermektedir şu sıralar.*
  4 -3 ... veritaserum
 2. 2.
  gamze özçelik'in kocası olmuş kimse..

  edit: yahu nasıl bir entrymiş lan bu tiksindim kendimden...
  3 -9 ... shalamar
 3. 3.
  1998-99 sezonunda darüşşafaka forması giyinen girişken basketçi..
  ... tttddd
 4. 4.
  malum cep telefonu hadisesi sebebiyle 8 aydır yattığı cezaevinden 10 bin ytl kefalet ödeyerek salıverilmesine karar verilen kişi.
  -1 ... fth
 5. 5.
  yeditepe üniversitesinde okuyan, eskiden kırmızı audi a3, şimdilerde hayvan gibi bir siyah nissan navara kullanan yeditepe piçlerinin önünde saygıyla eğildiği kimse. sözlükten sallamak kolay karsısına gecin de konusun dedirtecek bir tipi duruşu heybeti vardır.
  5 -4 ... blackjack
 6. 6.
  hapis cezasinin ardindan bir nuri alco gibi, bir tecavuzcu coskun gibi turk sinemasina emek vermeye devam etmesi beklenmektedir. (bkz: akbank) (bkz: sanatın ve sanatcının dostu)
  2 -2 ... sivrisinek
 7. 7.
  (bkz: hırsızın hic mi sucu yok)
  4 -4 ... metin oktay
 8. 8.
  hapisanede layık olduğu tecavüzcü muamelesini layıkıyla göresi ve
  en azından ülkesinde hep kafası önünde gezmesi istenen insan müsfettesi.
  (bkz: tam küfür edecekken formatı hatırlamak)
  5 -2 ... lusi
 9. 9.
  kendisiyle bir hukukumuz yoktur. zaten uyguladığı yöntemlere bakınca pek olmasa da olur aslında diye geçiriyoruz içimizden. lakin, atalar sözüdür "dinsizin hakkından imansız gelir". bu hanım kızımız -hanım kızımız derken terbiyeli bir hanımefendi olduğundan değil, bizim terbiyeli bir kalemefendisi olmamız hasebiyle söylüyoruz yanlış anlaşılmasın- gökhan beyefendiye pek bir hürmetkar davranırken ya da dostlarına gökhan şöyle gökhan böyle diye salyalı ağzıyla hikayeler anlatırken sonunun böyle olacağını idrak edemeyecek kadar basiretsiz ve ferasetsiz ise beyzademiz ne yapsın.

  kim ne derse desin, bu zat memleket için gözden kaçırılmayacak bir semboldür efendim. türkiye'de, bir türlü aklını kullanmayı akıl edememiş kadın milletinin gözlerinde büyüttükleri ideal erkek tipinin temsili örneğidir vesselam. hem ne demiş mevlana "kişinin değeri nedir? aradığı şeydir". o halde bu 'alan razı veren razı' dünyasına girip de sonradan bu adam beni kazıkladı diye mızıkçılık yapana kargalar bile güler herhalde. bu arada söylediklerimin aksini iddia edip de itiraz etmeye çalışan varsa ya kendini kandırıyordur ya da çok farklı bir coğrafyanın erkek ve kadınlarıyla muhatap oluyordur. son söz olarak yine atalar sözüne başvuralım; dinsizin hakkından imansız gelir...
  4 -6 ... historiacalamitatum
 10. 10.
  ülkemizdeki "o hatun bana bi versin 10 yıl içerde yatarım lan" düşüncesine sahip gençlerini çok iyi ifade eden, sütü bozuk, kanı oynak, boktan basketbolcu.. (konuyla alakasız ama tam bir kerestedir)
  4 -3 ... dasti