1. 1.
  toplumda çok fazla bulunan kızdır. bu kızlar okul çıkışları kırtasiyeden gökhan özen fotoğrafları alıp, arkasına aşkım, gökhan ve ben gibi yazılar yazarlar.
  2 ... sex and money
 2. 2.
  zaman kaybıdır.
  1 ... pempepanter
 3. 3.
  bir diğer versiyonu da hadise"ye aşık olan kro erkektir.
  2 ... ama olmadiki simdi boyle
 4. 4.
  gökhan özen in kıbrıs açıklarında jet ski sininyakıtının bitmesi ve 12 saat köpekbalıklarıyla verdiği amansız mücadele esnasında ağlamaktan gözleri şişen, bitap düşen, dualarını eksik etmeyen kızlardır bunlar. kroluk değil belki ama yaşın verdiği bir cahillik denebilir, yaşları 12-16 arasında değişir genelde bunların. ismail yk hayranı kızlarla aralarında sürekli amansız bir çekişme de mevcuttur.
  1 ... hayvan herif
 5. 5.
  (bkz: selen sevigen)
  ... lylkbck
 6. 6.
  bunların gelişmiş modeli de edward'a aşık olan emo kızlardır. her yaş grubu için farklı türleri vardır. en sevdikleri ortam facebook'tur. hobileri kendi resimleriyle bu adamlarınkini birleştirerek altına seni seviyorum aşkııım* yazmak, sonra onlara bi ton "edward beniiim" "hayır beniiim" yorumları yapmaktır. çıkın hayatımdan!
  2 ... neferet
 7. 7.
  bir zamanlar aynı evi paylaştığım kızdır.
  1 ... madlen
 8. 8.
  kroliçe kızdır.
  1 -1 ... mhmtnsyz
 9. 9.
  gökhan özen'in fan sitelerinde resimlerinin altına "ayy aşkoom çk gzel çkmışsn allh nzarlrdan sklasın" yazarlar. sırf bu yüzden şarkılarını beğendiğim gökhan özen'e mesafeli durmama neden olurlar.
  1 ... ispirli
 10. 10.
  koltak altını kesmeyen,leopar desenli babet giyen kızlardır.
  2 ... umutlama