1. 1.
    buna gelene kadar neler var be oğlum

çok değil aç nisa suresini oku zaten peygamber değilde arap bir Tüccarın kaleminden çıktığı çok belli
    haaa ama bizimkiler görmek istemiyor o kadar

oysa islamı terk etseler gelip gök tanrıya el açıp yalvarsalar herşey daha güzel olcak.
    6 -12 ... pavyoncubekir
  2. 2.
    islam baydı acilen başka din yollansın.

Allahcım yeni din yeni kan yeni heyecan yeni peygamber pls.

Ortam boka sardı alooo yetkililer nerde.
    11 -16 ... silgi yiyen kadin
  3. 3.
    Gökgökgökgökgök diyerek 5 kere çıktığım islam. Başka işiniz gücünüz yok dimi bunlarla uğraşıyorsunuz amk.
    3 ... hamdullah lannister
  4. 4.
    Yıl olmuş 2017 uğraştığınız işlere bak.
    2 -1 ... flat head
  5. 5.
    artık bu başlıkları görünce kızmıyorum. millet yurdum ateistinin hallerine bakıp islama meyillenmeye başladı. ha gayret gençler durmak yok.
    bir iddia. en yobaz müslümanın bile iddia etmediği cinsten. güler misin ağlar mısın.
    6 -5 ... yazar x
  6. 6.
    müsloların zoruna gitse de adam destekli ve tutarlı bir iddia da bulunmuş, hatta iddia bile değil buz gibi gerçek.

ama bizim ayet bükücüler hoşlanmamış o ayrı.
    4 -3 ... tasaklara ufleyen adam
  7. 7.
    bu konuda Kur'an'da detaylı bir inceleme için tıklayın. sisli gece hala önünü göremiyor.

http://emre1974tr.blogspo...5/goklerevrenler.html?m=1
    3 -1 ... lunarliftoff
  8. 8.
    (bkz: gök girsin kızıl çıksın)
    ... onickihavari
  9. 9.
    kur'an'da birden fazla evrenden (ya da 7 evrenden) bahsedildiği fikrini savunanlar zaten var. "biri böyle bir şey söyleye ne yapacaksınız" diyorsun da zaten bu konu yıllardır konuşuluyor. Allah'ın birden fazla evren yaratması bir müslüman için asla sorun değildir. En doğrusunu Allah bilir diyerek, ben de birden fazla (7) evren olduğunu düşünüyorum.
    1 -1 ... lunarliftoff
  10. 10.
    Hırsızlık, zalimlik, yavşaklık islam'dan çıkarmıyor. Şaşırtmıştır.
    ... thelma