bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    adamlar şu kafada;
    göcmen çocuğuyum ve pkk ile empati kurabiliyorum
    -1 ... mosquito
  2. 2.
    Araştırın? Araştırmak ile yaşamak ayrı göçmen çocuğu, gel bakalım seninle 1 ay doğu'ya gidelim, gör bakalım neler varmış.

Yol yaparsın altına bomba döşer, kaldırım yaparsın söker polise atar, ekonomik destek sağlarsın kaçak elektrik kullanır, baraj yapacak olursun inşaata saldırır.

Ne istiyorlar lan daha?
    10 -3 ... golgebeyi
  3. 3.
    Hangi doğru yol?

Ne yapılmış aç göster, belgelerle kanıtla. Ama kanıtlamayan en adi şerefsiz, tamam mı?
    3 ... golgebeyi
  4. 4.
    pkk göçmen değil bizim yerli ve milli hainlerimiz canım.
    4 -2 ... ibni maymun
  5. 5.
    Boş konuşuyorsun. Biz millet olarak zulümden yana olmamaya çalıştık. Osmanlidan günümüze ayaklanmalari araştir. Kurtuluş savaşindan sonra kürtlerin ayrı bir devlet istemesini araştır. Ya da araştırma böyle boş boş konuş. Hangi milletten gelmiş atalarin. Sömürge kralları ab üyesi ülkelerden mi? Yoksa yine masumlari öldüren yahudilerden mi?
    1 ... yekkeymenim
  6. 6.
    empati yoksunu gerizekalı kürt kardeşlerimizin de; empati yoksunu gerizekalı bu milliyetçi türk kardeşlerimizi anlaması lazım.
    1 -5 ... mosquito
  7. 7.
    pkklı bir militan olmadan önceki duraktır.
    ... vaeriil
  8. 8.
    Bir kere başlık troll ama göçmenlerin adını kullanmak en hafif tabirle şeref yoksunluğu. Göçmen çocuğuyum ve bu adamlarla az ya da çok empati kuramıyorum. Öğretmen kaçırarak, çocuk öldürerek neyin davası bu? Empatiymiş. iyi kur sonra rulo yap gerisini bilirsin.
    14 ... cecen kizi
  9. 9.
    seni 3 evet ile instelaya uğurluyoruz.
    1 ... kavunvebira
  10. 10.
    göcmen çocuğuyum ve pkk ile empati kurabiliyorum
    ... mosquito