1. 226.
    göbekli erkek

sıkılmazlar. göbekleri onlara yoldaş olur.
    3 ... mastor
  2. 225.
    omuzlarım geniş, kollarım kalın ve iri yarıyım ama göbeğimi eritmek için glukofen + spor + diyet yapıyorum. yaşamayı seviyorum ve yaşatabilmek istiyorum, kilolu kadın sevmiyorum ve kimseye de bu şekilde kendimi mecbur edemem.
    1 -3 ... siyah alfabe
  3. 224.
    acilen diyet ve spor yapmaya başlaması gereken erkektir. bazı kadınların göbekli erkeklerden hoşlandığı efsanesine sığınmamasını tavsiye ederim. evet bazı kadınlar erkekte göbeği dert etmezler ama bu bazı koşullara bağlıdır. omuzları geniş, kolları kürdandan hallice olmayan ve iri yarı erkeğin göbeği rahatsız etmeyebilir mesela. o balkondan acilen kurtulun.
    ... temple of the doge
  4. 223.
    spor yapması gereken erkektir.
    -1 ... dertler derya olmus
  5. 222.
    yanında hiç çirkin kız olmayan erkek tipidir.
    1 -3 ... d o g u k a n
  6. 221.
    Spor tavsiye edilir. Yallah salona.
    1 ... traveler of secret moments
  7. 220.
    sağlıksız ve bakımsız erkektir. ağır hastalıklara yakalanma ihtimali diğer insanlara göre fazladır. vücut yağ dolduğundan çoğu zaman organlar doğru düzgün çalışamaz. yaşam standartları düşük olan erkek modelidir.
    1 -1 ... lanetlybebe
  8. 218.
    Her ne kadar görsel olarak hoş olmasa da evrimden kaynaklı bazen işe yarayabilen bir şeydir. Göbek kişinin düzenli beslenebildiğini gösterir, sağlıklı beslenen kişiyle çiftleşmek isteyen hayvani duygularımız olduğunu es geçmemek lazım.
    ... aramdajungle
  9. 217.
    Göbek erkek fizyolojisine aykırıdır.

Fizyolojik olarak erkek kas kütlesi yüksek, yağ oranı düşük olmalıdır.

Göbek bölgesinde yağlanma testosteronu düşürür ostrojen hormonunu artırır. Bu cinsel performansınızı dahi olumsuz etkiler. Bu yuzden ben böyle iyiyim falan demeyin zayıflayın. Şuan olmasa bile ileride cinseilk ve sağlık problemleri çekersiniz.
    2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 216.
    Göbekli erkek mutlu erkektir. Yemeğini yemiş, tatlısını gömmüş, çayını yudumlamış ohh. Afiyet olsun yarasın.
    9 -2 ... lara croftt