1. 1.
  valla uzen durumdur.
  2 ... madlen dede
 2. 2.
  nasıl mümkün olabilir ya hayret içindeyim.
  1 ... hayatsartlari
 3. 3.
  kemeri gevşek tutsa pantolon düşer,sıksa bogulur. (bkz: )iki ucu boklu degnek
  2 ... sutori
 4. 4.
  büyük kayanın altında büyük yılan yatar.
  2 -1 ... mukukulu
 5. 5.
  kaç yaşıma geldim ve mini göbeğim ile mutlu bir şekilde yaşıyordum. Mini dediğim göbek nedeni ile slim fit gömlek giymediğimi her zaman görmezlikten geldim. Dar giyinmeyi sevmediğime kendimi inandırarak senelerce mutlu bir şekilde yaşadım. Yıllar süren bu kandırmaca,annemin göbeğimin mini göbek değil, Anadolu göbeği olduğunu yüzüme vurmasıyla son buldu. Artık biliyorum ben göbekliyim, hem de Anadolu göbeği! Peki bu göbeğin mimarı sadece benim iştahım mı? anadolu mutfağının güzelliğinin bunda hiç suçu yok mu? ya annelerin ısrarcılığının...
  14 ... tierraylibertad
 6. 6.
  evveliyatinda baklavalari olan karnim simdi göbek sahibi. durum onun icin aci verici olmali.
  ... portatif
 7. 7.
  Oturturken, kalkarken, yürürken, yatarken, kısacası yaşarken sürekli bir rahatsızlık söz konusu olacaktır. Belki şuanda tam anlamıyla farkinda değilsiniz bu rahatsızlıkların ama yaşınız ilerledikçe o fazla kilolarınız size sağlık sorunları getirecektir, en çok hissedileni diz ağrılarıdır.

  Spor yapmak tavsiye edilebilir ama herkes yapamaz gerçekten herhangi bir sporu. O sürekliliği yakalamak zordur ama beslenmenize dikkat edebilirsiniz. Şeker, un, fazla tuz, sağlıksız yağlar, kalitesiz karbonhidratlar, lezzet verdiği için kullanılan birçok sos vb. Birçok şeyi azaltırsanız ya da tamamen bırakırsanız farkı hissedersiniz. Bunun üzerine birde günlük egzersiz ekleyebilirseniz sağlıklı bir yaşamınız olur.

  Size şunu söyleyeyim, bu yazdıklarımı yapmak gerçekten çok zor, 100 kişiden belki 1'i belki 2'si yapabilir ama neden o iki kişiden biri siz olmayasınız?
  1 ... sage mode
 8. 8.
  hiç erkek olmaktır.
  ... weepingsong