1. 1.
    göbekli, şişman bir kadınla göbekli, derisi soluk, dişleri sararmış bir adamın aşkı.

nasıl olur lan diye düşünüyorsun şimdi? değil mi? aşkı sevgiyi kalıplara sığdıran ergenler sizi!

bunlar bildiğiniz anne baba lan. senin, benim, onun babası. hepimizin anne babası. onların aşklarından ve sevgisinden hiç mi ders almıyorsunuz?

gerçek aşk budur işte. ortak bir payda için sıkıntıları içine sindirerek hayatı paylaşmak. bir aile için, evlatlar için çalışmak.
    4 -1 ... talihsiz sokak kedisi
  2. 2.
    (bkz: gerçek aşk)
    ... talihsiz sokak kedisi
  3. 3.
    fit bir erkekle sıfır beden bir kadının aşkından tek farkı, boyutu olacak olan aşktır. ayrıca aşkın büyüklüğü, göbeğinkiyle doğru ya ters orantılı olmasa gerek.
    1 ... edebiyatsever
  4. 4.
    seks esnasında penetrasyon gerçekleşmez ya da zor gerçekleşir. onun dışında boyu boyuna, götü göbeğine uyumlu bir ilişki mümkündür.
    ... kornisten kovulan perde ruleti
  5. 5.
    (bkz: devlerin aşkı büyük olur)
    1 ... en asil duygularin insani
  6. 6.
    Baskül ailesi olmaları beklenecek çifttir.
    1 ... lieutenantx
  7. 7.
    ben bugun bunu gördümdür.

Olur efendim bal gibi de olurdur, öyle bir olur ki nişanlarında karşılıklı göbek atarlar, o kadar mutludurlar ki sevgilerinden gözlerin içi ışıldar, adonisli erkek ya da 90-60-90'ı arayanlar için dışardan okuyunca, tü kaka gibi gelebilir ama birbirlerinin aşkının bu kadar tamamlayacı olduğunu görüp yorum yapmalarını öğütleyeceğim. Çirkinleri aşkı gerçek aşktır.
    1 ... monicas
  8. 8.
    'kavuşamayanlar' adlı trajikomik bir eser.
    1 ... ciftkisilikpike
  9. 9.
    yılların eskitemediği bir buluşma tarzıdır!
    ... peyote
  10. 10.
    sarıldıklarında elleri birleşemese de kalpleri birliktedir onların.
    1 ... captain morgan