1. 1.
    Hijyenik bir yerde yaptırırsanız ağrısı sızısı az olacak olan tam olarak göbek deliğinin üstünde ki kısım delinerek yapılan hoş aksesuardir. Fakat karnınız duzse sahiden dumduzse yaptırmanızı tavsiye ederim inanın böylesi daha guzel duruyor.
    1 -1 ... suzan avci
  2. 2.
    yaz gelmeden yaptırmak istiyorum. Dostlarımın fikrini sorayım dedim;
    Ben: ya kızlar şöyle beyaz parlak bi' küpe buraya nasıl olur?
    Sema: ( manyak bastı kahkahayı) sen göbeğini deldirsen çıplak gezersin.
    ( açtı tişörtü sütyenin altında topladı, gülüştüler.) ben ağzım açık izledim bu kadar kısa sürede beni nasıl tanımıslar, sasırdım. Ama bronzlaşınca güzel olur diye düşünüyorum, daha nereme kararcaksam.
    O değilde çok acır diyo'lar.
    1 -4 ... habibi
  3. 3.
    acımıyor. ama iz bırakıyor. ayrıca ne kadar hijyenik biyerde yaptırırsan yaptır iyi bakmazsan iltihaplanıyor. her gün antiseptan kullanılmasını tavsiye ederim, zira antiseptan solüsyon bu durumda kullanılabilecek en doğru ilaç. birde takılacak piercing kesinlikle titanyum, gümüş, ya da altın olmalı. paraya kıyıp alın, adam gibi sağlıklı göbek deliğiniz olsun. bir de benim gibi ağır bişey takmayın, iyileşmesini geciktiriyor deliği aşağı doğru genişlettiği için. iyileşme süresinden o kadar sıkılmıştım ki 3 ay sonra çıkarttım. tekrar yaptırırım meybi.
    2 -1 ... mollylight
  4. 4.
    şiddetle tavsiye edilir. arkadaşlarınızın sık sık
    her yerde göbeğinizi açıp bakmasına maruz kalırsınız.
    ... baci ama gercek
  5. 5.
    bayanlara hitap eden aksesuar.

bazılarına acayip yakışıyor.
    ... bendeyazarolucam
  6. 6.
    Eğer kilo problemi olmayan bi bayan yaptıracaksa oldukça şık duran obje.
    ... mrtsrky1985
  7. 7.
    1 ay kadar önce bir anda deldiricem diyip sonra deldirmek için oturduğum koltukta yaşadığım "ölüm gibi bir şey oldu " ama sonra birlikte yaşamayı çok sevdiğim güzel aksesuarim olmustur kendileri. ilk gün biraz acıyor efenim kendileri ama o acıya kesinlikle değiyor. Şiddetle tavsiye edilir.
    ... kralinkralicesi
  8. 8.
    yaptırırken ve yaptırdıktan sonra acımaz. verilen krem sürüldüğünde iltihaplanmaz. bakımı çok kolaydır. ilk günden sonra yok gibi gelmişti, ertesi gün denize girdim. havuz yasak ama deniz suyu bence iyi geliyor. denizden sonra acısı, hassaslığı geçti. sadece iki gün yüz üstü yatmadım. dayanılmaz bir acısı yok. ama canı çok tatlı olanlara yaptırırken uyuşturulmasını tavsiye ederim. delme aşaması ve sonrasında sıfır acı. sadece birazcık kanamıştı.
    2 ... yesilsadesodasisesi
  9. 9.
    göbeğe küpe takma olayıdır. 1 saat önce yaptırdığımdır. delme aşamasında hiçbir acı hissetmiyorsunuz, sadece şimdilik tişört değdiğinde minik bir sızı oluyor.
    ... windwardside
  10. 10.
    Yuz ustu yatmayi zorlastirir bir sure. Bir de bir suru yere takilir, surekli bakim ister dikkat ister.
    ... zeusema