1. 1.
  çekebildiğin kadar içine çekme egzersizi yap günde 400-500 kez de bel çevir.
  unlu mamül ve şekeri de azalt.
  6 ... nardaninciler
 2. 2.
  Bol bol su iç devamlı bel çevirme çalış son olarak terle.
  ... nihilistefan
 3. 3.
  her gün tempolu en az 3 km yürüyün. ama her gün. belli bir mesafeden sonra kardiyo ve sıkılaştırma.
  3 ... asenaulku
 4. 4.
  (bkz: yemek yememek)
  ... haydigelgidelim
 5. 5.
  göbek eritme dediğin şey yağ yakmaktır. Yağda lokal olarak yakılmaz. Yani sadece bir bölgedeki yağ yakılmaz. Vücütta ilk yağ toplamaya baslayan bölge karın çevresidir. Daha sonra bacak, gogus kol falan diye yağlanma olur. Yakarkende tam ters sırayla yanar.... Yani önce göğüsten, bacaktan falan gider, en sonda karın çevresinden.
  Ayrıca yağ mekikle falanda yakılmaz. Yağ yakmanın sırrı kalori hesabı yapmaktır. Doğru beslenmeyle, yaktığından daha az kalori aldığın taktirde ve kalp atışını uzun süre yüksek tutan koşu gibi sporlarla yağ yanmaya başlar.
  Yani öyle göt büyüterek, her canın çektiğini yiyerek olmaz o iş.
  10 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 6.
  uygulanacak çok şey olmasına rağmen ilk etapta günlük su tüketimi arttırılmalıdır. bunun yanında yağlı,tuzlu ve şekerli gıdalardan uzak durulmalı ve mümkün olduğunca çok hareket edilmelidir. bunun yanında düzenli spor yapıyor iseniz L-carnitin ile destekleyeceğiniz kardiyovasküler antrenmanları da size bayağı yol kat ettirecektir.ayrıca twist ve yan plank egzersizleri de yardımcı olabilir.
  ... kursadneferi
 7. 7.
  oryantel.
  ... hayatsartlari
 8. 8.
  (bkz: çare karatay)
  ... orman kibari
 9. 9.
  Göbeğinizi duvara çalın.
  3 ... concortnoktacommm
 10. 10.
  Kırmızı biberi ne yiyorsan ekleyebilirsin sıvı tüketimi yoğun olursa vucut katı gıda libidosunu açmaz ya da az açar bu taktik biraz destektir asıl konu tabiki karar ve istikrardır özet boşver gitsin.
  2 ... yazarxyazar