1. ?.
  (bkz: kanserin oral yolla bulaşabileceğini sanmak)
  2 -1 ... meybivi
 2. ?.
  günümüzde sahte olduğu belli olan aşkların, aşıkların çokça yaptığı, kadın/erkek fark etmez. bunun tersi de yani erkeğin cinsel gücünde de bir problem oldumu bu aynen çoğunlukla tecelli eder...

  temeli tamamen cinsel ilişkiye dayanan ve bu iğrençliği sevgili, sevda, aşk ile kılıflandıran kimselerin yaptığı iştir. ne oldu dün aşkından köpek gibi geberiyordun, bir meme miydi yani seni bu hallere düşüren? dua ette bir kaza geçirip aklını üç kuruşa transfer ettiğin penisine bir şey olmasın, şunu da aklında bulundur bak. o'da senin değil, öyle bir zaman olur ki elinden kayar gider. o zaman ne bok yersin vallahi ben bilemem ama şu bir gerçek ki ilahi adalet daha ahiretten evvel tecelli etmiş bulunur.

  ayrıca aşk ile ilgili boşuna konuşmuyoruz değil mi?
  (#5851054)
  5 ... lightsaber
 3. ?.
  (bkz: süratle terk eden sevgiliye gelişine vurmak)

  iyi ayağa oturur he.
  6 ... sebarstian
 4. ?.
  kadınlara sadece meme gözüyle bakan kişinin yaptığı birşeydir. Tıp ilerlemiştir isterse daha büyüğünü yaptırabileceği aklına gelmecektir.
  2 ... golgeli
 5. ?.
  iktidardan düştüğünde kapı önüne koyulacak erkek söylemi.
  her ne kadar eleştirilse de bir erkekten sadakati sağlıklıyken bile beklemek salaklıksa hastayken ne kadar akıllıca olur bilemiyorum. vefanın da ırzına geçilmiş diyorlar.
  ... thelma
 6. ?.
  kadının cinsellikten başka işe yaramayacağını düşünen zavallı erkek söylemi. ama unutmamalıdır ki erkekler iktidarlarını kadınlardan daha erken kaybederler, belki de korkuları ve düşkünlükleri bundandır.
  2 -1 ... madlen
 7. ?.
  "iyi günde ve kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta" yeminin ne kadar önemli olduğunu öğreten vurdumduymaz ve korkak vefasızlık örneği.*
  ... mavi44
 8. ?.
  kadın denilen varlığı sadece çocuk annesi,cinsel obje,hizmetkar olarak gören bir zihniyetin ürünüdür.
  ... baskasklarakapaliyiz
 9. ?.
  artık memeliler sınıfını terk etmiş bir et parçasından hayır gelmeyeceğini kavramış akıllı erkeğin ya da lezbiyenin işi icraate dökmesidir.
  -6 ... doc dr c sinan sagiroglu
 10. ?.
  vefasızlıktır, fiziki çıkarlara dayalı bir sevgi bağlılığına sahip olan kişinin yapacağı iştir. laneti, kahr-i belayı hak eder.
  2 ... gelecegin bi yuzyil sonrasi