1. 1.
  Türkiye insanı için felsefi bir mesele.

  Göğüs dekoltesi nedir? Bir erkek her zaman göğüs dekoltesi yapan kızın yanlışlıkla göğüslerini gördüğünü düşünür. Hiçbir kız şunu der mi: bakın bunlar benim göğüslerim, erkekler görsün diye açıyorum. Demez. Ha, yani diyorsa bu kız kabul edilmesi imkansız bir kızdır erkek tarafından. Göğüs dekoltesinin sebebi sadece daha ferah, rahat bir elbise giydim ve yanlışlıkla onlar da göründü bahanesidir. Başka bir durum olamaz.

  Ancak. Göbek dekoltesi hiçbir zaman göbeğim hava alsın, daha rahat ediyorum tarzı sebeplerle giyilmez. Göbek dekoltesi yapan bir kız tam olarak göbeğim de görülsün diye düşündüğü için öyle giyinir. Yani erkekler bakın, vücudumu beğenmeniz için sizlere açıyorum demektedir bu kız. Bir erkek bunu kadını olarak kabul edemez.

  işte bu iki dekolte arasında verdiği mesajlar yönünden derin ve yadsınamaz bir fark vardır.
  26 -8 ... vegeta
 2. 2.
  (bkz: Tespit gibi tespit)
  4 -1 ... 0game
 3. 3.
  Üstüne paragraflar yazılmayacak versustur.
  8 ... brad peach
 4. 4.
  Vs alır.
  2 ... kavinsky
 5. 5.
  ikiside süperdir. Hatta ikisi beraber daha güzeldir. Birde derin bacak dekoltesi olursa yeme yanında yat.

  Berabere biter.
  2 -1 ... aydinoglu vertigas
 6. 6.
  Göğsüne ve göbeğine gore değişen versus.
  5 ... barismanco
 7. 7.
  ikisini de kabul eden erkek godoştur.

  edit: vurduruyordur da.
  2 -5 ... saint andre
 8. 8.
  kızların kendilerini güzel zannettikleri bir giyiniş biçimidir zaten göğüs dekoltesi denen olay tamam batının bizim için oynadığı ir oyundur..

  yabancı bir şarkıcı veya oyuncu bunları giyiyor bizim güzel ülkemizde ki güzel kızlarımızda bunlara merak ediyor. babası o kadar zorlukla çalışıp kazandığı aylığın yarısını avucum kadar elbiseye verebiliyor işte bu tamamen bir özentiliktir özenmeyin ey canım kardeşlerim tamam kendi fikriniz ister kapalı olursunuz ister açık ama açık olmak demek bir elbiyese o paralar verileceği anlamına gelmiyor bence

  aynı şey erkekler içinde geçerli vermeyin abi geçen yıl pazardan bir kot aldım 25 tl dar kesim şimdi onun aynısını x mağazasından alsan belkide 200 tl vereceksin kot lan bu alt üstü bir pantolon yapmayın lütfen yapmayın..
  6 -2 ... galxyfresh
 9. 9.
  ben her türlü dekolteye evet diyorum...
  2 -2 ... yoski
 10. 10.
  Göbek dekoltesi... Eğer hafif kaslıysa bal döker yalarım.
  Edit:sevgilim yaparsa kezzap döker yalarım isteyen dava etsin aq.
  1 -6 ... patlayan kebap