1. 1.
  son dakika iddiası!!!

  Türkiye göçmenlere Avrupa kapılarını açtı.

  Türkiye Avrupaya kara sınırından ve denizden bütün kapıları açtı. Emniyet, Jandarma, Sınır Birlikleri ve Sahil Güvenlik denetimleri durdurdu. Başta Suriyeliler olmak üzere göçmenlerin batıya geçişini serbest bıraktı.
  12 ... kellim kellim layenfa
 2. 2.
  Elimizdeki koza bak.
  18 -5 ... n dakota
 3. 3.
  Böyle bir şey olsun bizim kapılar açılır da yabancı askerler yemin ederim ki acımadan teker teker öldürürler sınırda bunlari.
  16 -2 ... sweet but psycho
 4. 4.
  yasa dışı göçmenlerin başka milletlerin topraklarına elini kolunu sallaya sallaya girmesi doğal bir işgal hareketidir. ve askerler tarafından da öyle anlaşılacaktır.

  keşke biz de yunanistan, polonya ve gürcistan gibi sınırlarımızı daha iyi sahip çıksak, her halükarda bu göç dalgalarından en olumsuz biz etkilendik.
  14 -1 ... epsilon pi
 5. 5.
  göçmenlere avrupa kapılarının açılması
  5 ... dinsiz kitapsiz kafir
 6. 6.
  geri zekalı suriler ülkenizde kalsaydınız şehit olacaktınız, oradan oraya savuşturulan parazit göçmen olarak ölmeyecektiniz.

  inşallah bu haber doğrudur, corona gibi yayılırlar avrupa’ya.
  11 -1 ... sternokleidomastoid
 7. 7.
  kaynaklar:
  "ÜST DÜZEY TÜRK YETKiLi: TÜRKiYE BUNDAN SONRA AVRUPA’YA ULAŞMAYA ÇALIŞAN MÜLTECiLERi NE KARADA NE DE DENiZDE DURDURMAYACAK" şeklinde ve kesinlik bulunmamakta, büyük ihtimal avrupa ülkelerini sıkıştırmak için, fiiliyatta çok da gerçekleşeceğini düşünmemekteyim ancak inşallah olur tabi.
  3 ... kellim kellim layenfa
 8. 8.
  Yıllardır din kardeşimiz dedikleri Suriyelileri iki saat içinde Avrupa’ya karşı kozmuş gibi göstermeye çalışan siyasal islamcıların iddiası. Adamlarda ar yok, haya yok, ahlak yok onu zaten biliyoruz ama Avrupa’nın buna tedbir almış olacağını düşünemeyecek kadar gerizekalı, dur lan onu da biliyoruz amına koyayım.
  13 -4 ... temirata
 9. 9.
  Tabi koşa koşa giderler. Kesin giderler.
  1 ... ismini vermek istemeyen birisi
 10. 10.
  göçmenlere avrupa kapılarının açılması
  3 ... kellim kellim layenfa