1. 1.
  Yok benim dedem Selanik’ten göçmüş yok benim dedem bilmem nereden gelmiş diye hava atmaya çalışan tiplerin çabasıdır. Neyin kafası bu? Kaçıp buraya gelmiş dedeleriniz bizde kabul etmişiz bu neyin havası? Bugün Suriyelilerle laf diyenler dün göçüp buraya gelenler suriyelilerden ne farkı var? Güldürüyorlar. Evet.
  13 -11 ... oytunkaran
 2. 2.
  Eziklik sendromu. Benim bildiğim göçmenler her yerde hor görülür bunlar "üstün ırk" algısı oluşturmaya calisiyorlar. Bir de "göçmen değilim ama göçmen olmak isterdim"ciler var ki tam komedi. Lan göçmen olduğun her halinden belli zaten uyanık. Bir insan neden göçmen olmak istesin ki? Kasmaya çalıştığınız algı batsın sizin. Has anadolu cocuguyum bundan gurur duyuyorum. Göçmenlerden nefret falan etmiyorum ama onlardan olmadigim için de rabbime her zaman şükrediyorum. Hele romanya ve yunanistan göçmeni aman aman.
  7 -9 ... bim kamyoncusu
 3. 3.
  o göçmen dedikleriniz iskan politikasıyla gönderilip daha sonra balkanlar bağımsızlığını alınca geri postalanan insanlar olduğu için göçmen pek sayılmıyor. bu ülkeninin insanıydı zaten onlar, sen şimdi şehrinden çıkıp başka bir yerde yaşayınca gömen mi oluyorsun?
  bunlar da aynen o durum.
  6 -1 ... crux ansata
 4. 5.
  Bir insan bulgar göçmeni olduğuna niye sevinir lan ? Avrupa'nin cingenesi deniliyor. Avrupaya mal taşıyan tircilar sırf bunlara rüşvet vermemek için yolu uzatarak yunanistan'i dolaşıyor.
  2 -6 ... ata ters binen kovboy
 5. 5.
  balkan göçmenleriyle suriyelileri bir tutan onun bunun çocuğudur. net.
  11 -4 ... neggen
 6. 6.
  -ne güzel gözlerin var masmavi.
  +ya işte biz göçmeniz biz. balkan göçmeniyiz biz. Annemin annesinin babasının eltisinin gözü de böyleymiş. Balkan göçmeniyiz ya biz.
  -×£×€×_×%×%×.
  2 -4 ... sekhmet07
 7. 7.
  (bkz: göçmen değilim ama)
  ... bim kamyoncusu
 8. 8.
  Ailesi yugoslav göçmeni vatansever bir türk olarak açıkça belirtmek isterim, her kim ki bizleri ötekileştirip suriyeli vs gereksizlerle aynı kefeye koymaya çalışırsa sülalesini sikerim!
  Adam olun, ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun!
  5 -4 ... forevergreencrocodiles
 9. 9.
  Göçmenler iskan ile gönderilip getirildiği için bizden bile daha Türk olabilirler. Sonuçta halk yine aynı halk. Cahillikten başka bir şey değil.
  3 -2 ... vircinya
 10. 10.
  bir insanın çalışıp çabalamadan, emek vermeden sahip olduğu özelliklerle övünmesi kadar aptalca bir şey yok.insan doğacağı coğrafyayı, anne babasını seçemez sonuçta.bu tiplerden olabildiğince uzak durmak en iyisi.
  2 -1 ... bada