1. 1.
  Yok benim dedem Selanik’ten göçmüş yok benim dedem bilmem nereden gelmiş diye hava atmaya çalışan tiplerin çabasıdır. Neyin kafası bu? Kaçıp buraya gelmiş dedeleriniz bizde kabul etmişiz bu neyin havası? Bugün Suriyelilerle laf diyenler dün göçüp buraya gelenler suriyelilerden ne farkı var? Güldürüyorlar. Evet.
  13 -11 ... oytunkaran
 2. 2.
  o göçmen dedikleriniz iskan politikasıyla gönderilip daha sonra balkanlar bağımsızlığını alınca geri postalanan insanlar olduğu için göçmen pek sayılmıyor. bu ülkeninin insanıydı zaten onlar, sen şimdi şehrinden çıkıp başka bir yerde yaşayınca gömen mi oluyorsun?
  bunlar da aynen o durum.
  6 -1 ... crux ansata
 3. 4.
  Bir insan bulgar göçmeni olduğuna niye sevinir lan ? Avrupa'nin cingenesi deniliyor. Avrupaya mal taşıyan tircilar sırf bunlara rüşvet vermemek için yolu uzatarak yunanistan'i dolaşıyor.
  2 -6 ... ata ters binen kovboy
 4. 4.
  balkan göçmenleriyle suriyelileri bir tutan onun bunun çocuğudur. net.
  12 -4 ... neggen
 5. 5.
  -ne güzel gözlerin var masmavi.
  +ya işte biz göçmeniz biz. balkan göçmeniyiz biz. Annemin annesinin babasının eltisinin gözü de böyleymiş. Balkan göçmeniyiz ya biz.
  -×£×€×_×%×%×.
  2 -4 ... kendihalindeyazarx
 6. 6.
  Ailesi yugoslav göçmeni vatansever bir türk olarak açıkça belirtmek isterim, her kim ki bizleri ötekileştirip suriyeli vs gereksizlerle aynı kefeye koymaya çalışırsa sülalesini sikerim!
  Adam olun, ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun!
  5 -4 ... forevergreencrocodiles
 7. 7.
  Nerde boş beleş muhabbet biz orda zaten.
  ... liveforspeed
 8. 8.
  Göçmen kızıysa hava atma çabası anlamsız olmuyor gayet anlama bürünüyor.
  ... vigilante8
 9. 9.
  O adama sorarım kaç ülkeye gittin. Deden tatil diye gelmedi hoş buralara.
  ... sogeking