1. 1.
    bulgar göçmeni olarak aralarında olduğum erkeklerdir.
    3 ... nobody s
  2. 2.
    Birçok göçmen tanıdığım oldu ve hayatımda bir tane bile serseri, zibidi, fakir, hırsız, kavgacı bir göçmene rastlamadım. ilginç bir şekilde de sınıf arkadaşım olan göçmenlerin de istisnasız olarak dersleri hep çok iyiydi.

Dipnot:fakirliği olumsuz bir özellik olduğu için yazmadım yukarı. Göçmenlerin bu zor duruma düşmemesindeki başarısına dikkat çekmek içi yazdım.
    4 ... insectoidzz
  3. 3.
    Çeşit çeşittir ama temelde ikiye ayrılırlar:

1. çalışkan tip
    2. tembel tip

temel olarak hepsi ekseriyetle hafif karakterli ya da karaktersizdir. Yüze başka, arkadan başkadır. Kavga edecek cesaretleri yoktur ve paragözdürler, aç gözlüdürler, bedava buldular mı çok yer ve çok içerler. Et ve tatlıyla ömür boyu beslenebilirler. Neşeleri şapşallık derecesindedir, yöneticilik vasıflarından yoksun olurlar. Kar maksimizasyonu uğruna aptalca çabalar içine girerler. Kendilerini avrupalı zannederler, türkçe dışında dil bilmeyenler bile, kibirli ve elitistlerdir.
    2 -1 ... siyah alfabe
  4. 4.
    Artık gocmeyen erkek makbuldür. Ülke doldu gocmeyin artik yalvarıyorum.
    4 ... chesarasara
  5. 5.
    1 90 ve renkli gözlü olarak gurur duyuyorum kendimle.
    1 -5 ... siradan sir adam
  6. 6.
    Hangi coğrafyaya gitseler siktir çekilen erkeklerdir. Bir orta asya kökenli hafif kıyık gözlü iç anadolu erkeği değildir *
    3 -3 ... lennonmccartney
  7. 7.
    Makedon, boşnak veya arnavut göçmen sarı erkekler çok tatli oliyi. her göçmen üzerine alınmasın hemen şimdi.
    Yerimmm.
    ... hot male
  8. 8.
    (bkz: Devşirme)
    1 -2 ... premium sozluk hesabi