bugün

nefretle, reddedilmişlikle alakası olmayan durum. eğer dikkatle gözlemlenecek olursa, ' küçük dağları ben yarattım ' havasındaki türk katy perry, nicole kidman, angelina jolieler, brad pitt ya da colin farrell gelip çıkma teklif etse reddedecek pozlar takınıyor. 10 erkeğin tek bir kıza yönelmesi durumunda ortaya çıkacak negatif havayı da göz önünde bulundurursak, güzel kızlardan uzak durmak, oyunlarla dönen dünyada küçücük bir taktiktir. ayrıca adam smith yaniliyor !

(bkz: a beautiful mind)
(bkz: oyun teorisi)

edit: bir amerikan başkanı ve bir amerikan ekonomistini karıştırmışım. özür dilerim.

edit - 2: güzel kadınlara her erkek gibi bayılıyorum, ancak 10 erkeği birbirine düşürecek derecede güçlü olduklarını da reddetmiyorum. anlatmak istediğim bambaşka bir şey. anlayana...

edit - 3: ' reddedilmekle alakası yoktur ' diye özellikle belirttiğim halde hala reddedilmekten bahsediliyor. aslında ' reddedilmeye karşı insancıl bir önlem ' dir. yani o safha söz konusu değildir. ' ayh, herkes bana bayılıyor, o piti piti ' oyunlarına kapılıp öfkelenmektense böylesi daha iyidir. anlayana...
(bkz: yerini bilmek) yada (bkz: cesaret edememek) yada (bkz: asıl güzellik içidir)
(bkz: reddedilmek)
genellemeye her zaman karşı çıksam da; ülkemizdeki 'güzel' diye nitelendirebileceğimiz kızların %83ü türk erkeğinin abazanlığından dolayı gerçekçi olmayan bir ego kazanıyorlar. E gayet tabi bu durum da bazı zamanlarda davranışlarına yansıyor ve bu kendilerini aşırı beğenmiş tavırlarıyla şahsi fikrimce çekilmez bir hal alıyorlar. Kendini güzel kızlardan sakınan arkadaş muhtemelen uzun süreli bir ilişki peşindedir, hatta belki evlenmeyi düşünüyordur. Çünkü, egosunu ön plana koyan insanlarla sağlam ilişki yürütmek zordur, her konuda. Ama gencim, hayatın tadını çıkartayım, her çiçekten tadayım anlayışında olan biri için kızın karakteri çok da önemli olmadığından bu tip kızlar onların tam aradığı cinstendir diyebiliriz.

not: her şey bir yana; bazı güzel kızlar gördüm ki karakteriyle, komikliğiyle ve kültürüyle beni derinden etkilemişlerdir. Onlardan bir tane bulunursa uzak durmak her koşulda aptallık olur.
(bkz: kırmızılı kadın)
şahsen beni daha da tetikleyip hırslandırıyorlar.
"kadının güzelliği ateşe benzer, yaklaşmayana zararı dokunmaz" felsefesiyle ilerliyordur.
edit: imla
daha az güzel kızların yaptığıdır.