bugün

Sözlükteki güzel kızların nedeni bilinmeyen/anlaşılamayan eylemlerinden sadece bir tanesidir. Hayır güzelsiniz eyvallah. ama lütfen gidin facebook'ta twitter'da takılın kardeşim buradaki gençleri fikri paylaşımlar yapmaktan alıkoymak balta girmemiş ormana hızarla girmeye benzer. yapmayın etmeyin ulann!

ya hu gidin güzelliğinizi sınırsızca sergileyeceğiniz farklı mecralarda piyasa yapın! zaten amacınız erkekleri baştan çıkarmak değil mi? burada genç dimağları o şehvetli halinizle zehirlemeyin. yeter be! neyse saygı ve hürmetler eder büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim. mutlu bayramlar hepimize. saygilar.

not: şu an mesaj kutuma acayip bir saldırı var. sanırım genç güzel kızlar raadsız.
Sözlükte hala kız olduguna inanan yazar varmis.
(bkz: hayır ağlamayacağım)
Güzellik ortalamasını yükseltmek.
diğer yazarların yazma amacıyla aynıdır.
yazma ihtiyacını gidermek.
Sözlüğü sevmiştir belki.
Egolarını tatmin etmektir. * *
gençliğinin Nirvanasında olan erkek yazarları baştan çıkarmak... da bunu neden yapıyorlar bende anlamıyorum acikcasi.
erkeklerin yazma amacı neyse onların da odur heralde .
simdi bi kiz guzel olunca hayattaki en onemli amaci erkekleri bastan cikarmak mi oluyor?
kiz guzel olunca senin bile fikir sahibi oldugun konularda fikir sahibi olamiyor mu?
guzel olunca okuma, yazma, anlama, anlatma haklarindan mahrum mu oluyor?
kiz guzel olunca ' ay bugun yine cok guzelim, en iyisi gidip 22 erkegin kalbini kirayim' diye mi uyaniyo her sabah?

yani guzel bir kiz olmak ne gerektiriyor anlamis degilim?
hic mi guzel kiz gormediniz?

guzellik ve zeka nedense sizi nasil korkuttuysa
bir kadinda ikisinin olmasini kabul etmiyor kafalariniz.

zeki mi cirkindir. guzel mi saftir. he oyle he.
yazmaktır, düşüncelerini paylaşmaktır, vakit geçirmektir.

ancak bazı sözlük kızları var ki gerçekten mankenlere taş çıkaracak derecede inanılmaz güzeller. hepinizi tek tek öpüyorum canlarım. *
bizimkinden pek de farklı olmayan amaçlardır.

yani biz insanlar işte, okumak yazmak falan.
insanın şurası güzel olsun..
sözlük kızlarının/erkeklerinin fotoğrafları başlıklarına bakıp ne kadar güzel olduğumuzu bir kez daha anlamak ve şükretmek.
iyi seyredin , kendini güzel zanneden kezbanlar toplanacak buraya .
görsel
sözlükte güzel olduğunu vurgulamak isteyen kızların üşüşeceği başlık. çoğu sakal traşı olmuyorsa ben de bir şey bilmiyorum.
Çünkü biz de klavye kullanabiliyoruz ve bu asla işsiz olduğumuz anlamına gelmiyor. Mesela birini beklerken başlıklara, yazılanlara göz atmak ya da yazmak amacı gibi.
Biz erkekler gibi entry girmektir. Gençler salaklaşmayalım amk
bilgi dağarcıklarını genişletmek, sözlüğe güzel şeyler bırakmaktır.
vakit öldürmek, ciddi ciddi vaktimi katletmek. (bkz: red wedding)
Merak edilen bir soru değildir.
Kendimden yola çıkıp sizi aydınlatayım diyeceğim ama o yollar bana hiç çıkmıyor.
Sözlükte güzel gız ne arar la. Hepsi kıllı mıllı.
şu ana kadar 1.93 boyumun bana getirdiği hiç bir şey olmadı. ayrıca esmerim.
normal insanlar ile aynı olan amaç.