bugün

Beşiktaş'ın transfer ettiği wunderkid.

99 doğumlu.
U19 turnuvasında ingiltere'ye golü yazmış.

Beşiktaşlı genç forvet arkası.
beşiktaş'ın genç forveti.

love ya da larin'den 2 gömle üstün topçu.

hazırlık maçında golünü de yazdı.

yürüye dur çocuk!
Ligde ilk golünü atmış olan çocuk.

Helal sana. Oynayın güven ve dorukhan'ı. Zaten bu beşiktaş, bu sene bir başarı kazanamaz en azından yeni futbolcu kazanalım.
işe yaramaz tinerciler burak yılmaz ı istemeyiz diye gereksiz çıkış yapmasalardı, oynamasına gerek kalmayacak oyuncuydu.
şimdi bir maçta 3 gol atsın da maçı kazanalım diye bakıyoruz.
guiza hareketine bende takıldım
huyu suyu benzemez insallah
yürüyedur çocuk.
Onun yaşındayken boş yapıyordum. Evet.
Şişirilmiş balon top tepicisi.

Yakında sakatlanır, sonra bir daha toparlayamaz. Çok gördük böyle balonları.

Beybi!
büyük topçu olacak.

genç yetenek.

wonderkid.
bazı eksikleri var. hemen yıldız ilan etmemek lazım.
kendisinden büyük bir beklentiye girmemek lazım..

o yaşlarda ortalığı yıkan adamlar var hocam..

yeni pektemek olur daha fazlası değil..
başıma bir iş gelmeyecekse yeni mario gomez ve fernando torres karışımı olduğunu düşündüğüm alman-türk yapımı genç futbolcu. 2 seneye cenk tosun'un rekorunu kırar gibi.

ayrıca bu başlıkta oğuzhan'a laf atan mallar, 25 yaşında 2 tane türkiye ligi şampiyonluğu gören ve bu şampiyonluklarda başrol oynayan kaç tane yerli futbolcu var da oğuzhan'ın kariyerine laf atıyorsunuz açık ve net.
(bkz: hot prospect)
(bkz: football manager).
bu akşam alanyaspor'a golü yazacak olan wonderkid.

büyük yetenek.
Yeteneğine birşey diyemem. Daha kariyerinde ilk kez oynuyorsun tecrübeli golcülerin atamayacağı klas aşırtma vuruşlar yapıyorsun. Ancak biraz da hırs olmalı. 30 yaşındaki pektemekteki hırs, mücadele yok. Bu olmadıkça sonun Batuhan'a döner. Yetenekli olmamasına rağmen BJK'li duruşuyla yıllarca oynayan isimlerden örnek al: Pektemek, Necip, Üzülmez, Ali Eren, Rıza çalımbay.
Yeteneğine birşey diyemem. Daha kariyerinde ilk kez oynuyorsun tecrübeli golcülerin atamayacağı klas aşırtma vuruşlar yapıyorsun. Ancak biraz da hırs olmalı. 30 yaşındaki pektemekteki hırs, mücadele yok. Bu olmadıkça sonun Batuhan'a döner. Yetenekli olmamasına rağmen BJK'li duruşuyla yıllarca oynayan isimlerden örnek al: Pektemek, Necip, Üzülmez, Ali Eren, Rıza çalımbay.
bu gece kanat olarak harika performans sergiledi. 2assisti olabilirdi ama birisini ljajic birisini de burak kaçırdı.
fileleri delen bir gol attı sanmıştım ki, file zaten delikmiş. vedat muric in golüne baktığımızda o golde de top filenin içinden geçip gidiyor.
Şımarmazsa ki çok müsait duruyor. Çok sağlam oyuncu olacak gibi...
Yıllardır futbol izlerim, objektif olacağım, kimse kusura bakmasın.

Agüero'dan 1 tık iyi forvet.

https://twitter.com/Haber...tatus/1154755453034872832
Andorra maçında boş işlerle uğraşıyor. Nasıl ilk 11 de yer alıyor anlamıyorum.
sırf 8taşlı diye milli takıma alınan hede.

su amk mali galatasarayda olsa milli takımin 18 kişilik kadrosuna bile giremezdi..n
Galatasaray da Türk oyuncu olsaydı onu alsalardı amk.

Gerçi Fransız takımında Türk’ün ne işi var?

Adamdır güven.

Güven’iyoruz!
Hiç güven vermiyor..
bu kadar mal bir adamın şu takımda ne işi var allahım yeter. sene başından beri haykırıyorum. kiralayın gitsin gelişsin oynasın.

Bu adamın nerede oynadığı ve pozisyonu bile belli değil yetersiz bir futbolcu.
Temiz bitirici değil, yardımcı değil, on numara değil, değil yani kanatta değil, iç forvet desen değil.
güncel Önemli Başlıklar