bugün

ikisi dövüşse güreşçi büyük ihtimal kazanacak olandır.

edit: bir boksörün güreşçiyi alt edebilmesi için attığı yumrukların kesinlikle boşa çıkmaması lazım.
sanılanın aksine güreşçiler boksörlerden daha çevik bi vücuda sahiptirler.
zaten bi güreşçi boksörü belden kavradığı anda sikseler bırakmaz adamı.
ikisinede çatmamak en iyisi, birinde; tuş olursun, birinde; nakavt. Hangisi iyi ki?
6 yıllık judocuyum dövmediğim boksör kalmadı.
silah çeksem napabilirlerki.
son zamanlarda kickboksa merak saldim.
altyapim var vucut olarak antrenmanliyim.

ama iste yas 33 ve boyun fitigi bel fitigi kollarda sinir sikismasi olunca sadece izlemekle kaliyorum.
20li yaslarin yerinde yeller esiyor.
her tarafim fitik.
fitik adam.
Kuralsız, hakemsiz bir sokak kavgasında güreşçinin çenesini eline alacağı karşılaşma olacaktır. iyi bir boksörün kural tanımadan, çıplak elli bir şekilde güreşçiye neler yapabileceğini düşünmek dahi istemem.
1 mermi 3 lira olm siz hayırdır. *
https://youtu.be/3BlEucAZw9Y

Boksörün yerden kalkamayacağı versustur.
Mermi esprisi konunun dışında.
Güreşçi alır
Kendimden biliyorum.
khabib söz konusuysa, gerisi teferruattır.
Boksörün kim olduğuna göre değişir.
Maddi anlamda profesyonel boksör guresciden daha fazla alır. Kavgada da dover bence.
alexandr karelin vs mike tyson. zor soru harbiden ama kuralsız takılacaklarsa ben karelin alır derdim.
hızlı davranırsa boksör (çıplak el olduğunu varsayıyorum) , diklenmeler başlarsa kesinlikle güreşçi. sebebi ise boksör bir anda ve çok güçlü yumruk atarak adamı bayıltabilir veya aşırı sersemletebilir. bu sayede mücadele bitmiş olur.

amaaa bizim boksör göğüs göğüse adamla birleşip 'sen kimsin ulan' muhabbetine girerse güreşçi onun selasını okur. yada selasını okutur bence. kendi okumakla uğraşmak istemezse yani.
Refleksi iyi olan kazanır bu kadar basit.
Güreşci sağlamdır özellikle üst vücudu, yumruklara dayanabilir ve ilk fırsatta yakalayıp yere çarpar
Boksör güreşin savunma sistemini bilmediğinden mağlup olur.
Güreşçi her durumda alır
Üst vücudu boksörün her hamlesini kaldırabilecek güçte olur, savunması iyidir kolay kolay yumruk almaz
Hele ki yumruk atarken o jolu bi yakalarsa boksör noldugunu anlamadan kendini yerde bulur.
Bilmediğimiz konular hakkında ahkam kesmeyin gençler.

Yıllarca boks yaptım. Klasik boks

Guresci arkadaşlarım da var.

Güreşçinin işi dövüşmek değildir.

Müsabık bir Boksörün yumruklarindan kaçmak da öyle kolay bi iş değildir. Tutturdumu en baba güreşçinin dünya ile bağlantısını keser. Boksör kafaya çok iyi çalışır.

2 ay salona gidip boksörüm diye gezen tiplere aldanmayın. Olimpik boks olsun profosyonel boks olsun fark etmez sporcu yıllardır müsabakalara çıkıyorsa karşısındaki güreşçinin işi mucizelere kalmıştır.

Hadi bi terslik oldu boksör kendinden beklenmeyecek bir angutluk yapti o zaman geçmiş olsun. Güreşçi yerde herkesin ebesini s.kmeye muktedirdir. Ama ayakta süren dövüşte boksör son derece avantaj sahibidir.

Zira karşısındaki adam kum torbasından farksızdır. Bir iki yumrukla işini halletmesi beklenir.
Dünyanın en saçma versusu. Boksöre sor bunu o bile güreşçi der. Yukarda ergenin birisi boksör güreşçinin darbelerini umursamaz demiş. Kafasını asfalta çakınca umursar merak etme.
Ayrıca hangi boksör ile hangi güreşçi demezler mi adama?

Floyd meymeder de boksör mike tyson da.

Güreşçi dediginiz adam tyson gibi korkunç bir boyun kalınlığına sahip, kalın bi boksörü yerde de zor zapteder.

Hele ayaktayken düşünemiyorum bile.

Kainatın en iyi güreşçisi olsun tyson gibi bir canavarla dövüşecek olduğunda o güreşçi hakkın rahmetine kavuşur.

işkembeden sallamakla olmaz bu işler beyler.
Pride FC zamanlarından beri mma takip ederim. Hali hazırda ufc de takip etmekteyim. bu iki organizasyonda da sikletlerini domine edenlerin hepsi güreşi ve bjj'si başarılı olan dövüşçülerdi. konu kilit.
ikisinide bilen adam alır beyler nokta.
iki Spor dalının da disiplini ve perspektifi ayrı. Kıyas yersiz.
Boksörü terminatör zanneden kekoların boksör her türlü alır dediğidir. Eline eldiven takan hamsi formunda kişi kendini rocky zannediyor.
Cevabı bulmak için Khabib Nurmagomedovu izlemek yeterli olacaktır .
güncel Önemli Başlıklar