bugün

Polis basıp içeri girmenize neden olacak durum. Zina hem haram hem etik değil. Evet.
Yaş 18 değilse bulaşma, gizli kamera her evde vardır. Kamerasız ev bulamazsın ama para verirsen kasedi alabilirsin * .
Hiç yapmadım. Bir kere arkadaşla eskort çağırdık. Tek olsam cesaret edemezdim. Kendi evine çağırsan ayrı risk bu ayrı risk. Evli değilsen seks yapmak gerçekten çok zor hele para karşılığı olunca insan kadına güvenemiyor.
6 7 yıl öncesine kadar sıklıkla yaptığım durum. Oteller pahalıydı. Beylikdüzü'ndeki kiralık evlere günlük 60-70 TL veriyordum.
Bu evlere güven olmaz. Kamera yerleştirip sonra şantaj bile yapabilirler.
Rızası olan Kızın ve kiralayan adamın kimlikleri ibraz edilerek yapılan durumdur.
Diare, apart, rezidans gibi yerler 1774 sayılı kimlik bildirme kanununa tabidir.
Ayrıca 18 yaşını doldurduğunu teyit etmek istiyor adamlar.
Bazıları evi tek başına kiralayıp sonradan kız getirmeye çalışıyor. Bu fuhuşa girebilir.
Bizim yan taraftaki apart ceza aldı bu yüzden.
Kaç kez polisler geldi. Bazen Gece uyurken polis lambası ışıkları aydınlatıyor odamı.
Ama iki sevgili olarak gidip, kimlikler üzerinden günlük sözleşme yaparlarsa bu turistik bir faaliyettir. swh.
Kiralayan kimse ondan kimlik talep edebilirler. Kiralayan kişi istediği kişiyi eve getirebilir. Olması gereken budur. Her şeyin hemen bokunu çıkarıyorlar aq. Yok biri gelecekse onun kimliği de lazımmış da bilmem neymiş. Yarram kadının kimliğini sana niye veriyorum aq evi ben kiralıyorum bi sıkıntı çıkarsa gel benle konuş. Aq simsarları ya milletin sikine bile burun sokacaklar hemen.
Sadece erkeğin kimliği yetiyor. iyi bir şey esasında.
güncel Önemli Başlıklar