bugün

alternatif durumlar arasında;
(bkz: yağan yağmurun pozitif elektrik vermesi)
erken uyanmaktan geçer.
öyle çok kolay bir şey değildir. kafanızda oluşmuş olan en ufak bir soru işareti bütün pozitif enerjinizi alıp götürmeye yetecektir. hele ki o gün yapmanız gereken birsürü işiniz varsa. o üşengeçlik adamda enerji falan bırakmıyor azizim.
hayata dair dinamikleriniz yoksa, soru işaretleri ve aşamadığınız meseleleriniz varsa negatiften pozitife geçiş çöl geçmek gibi gelir. (bkz: lafla olmaz bazı şeyler)
güne hamilelik testi ile başlamaktır.

allah analı babalı büyütsün.
rüşvetten pay almış ve yakalanmamış insan psikolojisidir.
Keşbiş ossun belirdi varmı?
Erken kalkıp spor yaptığınızda istemeden bile olsa pozitif başlıyorsunuz. 20 dakikadan sonra ağlasanız bile mutluluk hormonları salgılanmaya başlıyor çünkü.
pep ile gönderilen param saniyesinde hesabıma geldiğinde pozitifliğin dibine vurmuş bulunuyorum.
bahar yorgunluğu ve zor-halsiz uyanma problemi yaşayan bir kimse için imkansız olan durum.
görsel
Bu saatten sonra en fazla bu sekilde pozitif başlanır. Maalesef
Öf negatif basma insanlara. Pozitif de başlanır canlarım. O sırada ben yatakta bilek kesme planladı yapıyor olsam da bu herkesin negatif başlayacağını göstermez.
bugün durakta otobüs beklerken asyalı (muhtemelen koreli) bir aile gördüm. anne baba ve bir kız bir erkek çocuk. nedense böyle asyalı bebekler çocuklar hep bir gülümsetmiştir beni, yumuşatmıştır. çok tatlılar çünkü... hepsini elime alıp bütün gün sevesim geliyor. kız çocuğunun üstünde kendinden bile büyük şirin bir mont, şirin bir ayakkabısı ve çok tatlı bir kombini vardı. hiyi miyu mama bir şeyler konuşuyordu. bir de kendiyle yaşıt bir erkek kardeşi vardı baktım birbiriyle uğraşıyorlar bi an anlaşamıyorlar kavga ediyorlar sandım. meğerse birbirlerini gıdıklıyorlarmış... uzun bir süre sonra güne pozitif başlamamı sağlayan bir olay oldu...
---

he bir de duraktaki bir teyze kızla konuşmaya çalışıp onu biraz sevmişti. biraz kıskandım...
sabah ereksiyonu ile mümkün olandır pozitif olma durumu.
güncel Önemli Başlıklar