bugün

Uyanarak.
Henuz baslayamadim.
"Ne çabuk sabah oldu" diyerek.
kahve kokusuyla.
Saat beş buçuktan beri aç aç sadece kupa kupa kahve içerek ders çalışıyorum.
Henüz güneş uyanmadan yollara düşüp hala yanan ışıkları seyrederek. Neyse ki bugün otobüs beklemek yerine babam bıraktı geçerken.

Biraz önce kütüphaneye geldim. Baktım sabah olmuş. Hava çok güzel. Ben de büyük bi toplulukla beraber ders çalışıyorum.
bir kaç gündür bekleyen işlerimi halletmenin vermiş olduğu sevinç ile başladım, hadi bakalım tüm işleri halledebilirsem yarın da kendime izin vererek bir 3 günlük bir tatili hak edeceğim.
yan odada çalan shape of my heart şarkısının sesine uyandım.
Uykusuz.
görsel

Yaklaşık on dakika hayatı sorguladıktan sonra kendi kendime konuşurum.
–Şeytan diyo kapat telefonu yat öğleye kadar sonra git bas istifayı gel
– ananıskim geç kalıyom kalk lan kalk.
Güne kahveyle başladım, ağzım kuru zihnim açık. (bkz: mor ve ötesi)
Gözlerimi açarak.
yüreğim daralırken. çarşambalar artık benim için yavandır derken.
5 dk daha uyuyayım deyip 1 saat sonra uyanarak.
Güzel başlamıştım ama çok değişik şeyler yaşıyormuş gibi hissediyorum. Bana yapmayın böyle şeyler.
güne saate bakarak açtım baktım saat 10 erken dedim biraz daha yattım sonra yarım saat sonra kalk kalk daha yapacak bir sürü işin var dedim ve uyandım.
Halısaha maçı diye bir gruba eklenmişim whatsapp ta. Atılan mesajların sesine uyandım.
görsel

şekildeki gibi olandır.
"yatakta ve orada kalma temennisi ile" cevabına sahip sorudur. kimse yazmamış ilk ben yazayım istedim *
ayıptır söylemesi digitürk bağlattım da onu kurmaya gelmişler bide sabah 10 da amk uykumdan oldum bu godoşlar yüzünden.
Üşüyerek. Neydi öyle be. O sayede erken kalktım. Da ne oldu yani. Hımm hayırlı bir şey gördüm onu unutmuşum bak.
güne kahveyle başladım. ağzım kuru, zihnim açık.
Bir de sigarayı bıraksam kimse tutamaz beni artık.
Puding yiyerek başladım, şimdi kahvaltı edeceğim çok eğlenceli lan*
Bir soru cümlesidir.
evdeki muhabbet kuşunun cakcaklarıyla..