bugün

Sabah söylenen bir cümle. Herkese günaydın ve hayırlı sabahlar.
günaydın hayırlı sabahlar. her gün yeni bir başlangıç olayının tezahürü eşliğinde, umarım herkes iyi dileklerinin karşılığına tez zamanda ulaşır. çalışanlara bol kazançlar, tatildekilere iyi tatiller, bekleyenlere bol umutlar. gününüz mutluluk ve bereketle geçsin dostlarım.
Bir sabah selamlama ve temenni cümlesi. Herkese günaydın ve hayırlı sabahlar.
Bir iyi dilektir. Herkese günaydın.
Gne iyi başlamak için bir söz.
Günaydıınn herkese.
Bir sabah mesajıdır. Günaydın.
günaydın sözlük, iyi geceler kendim.
Bir günaydın mesajıdır. Herkese hayırlı sabahlar. işe devam.
Günaydın cümleten. Selam ve dua ile.
Vardiyam daha yeni bitti.
Selam selam.

Tanim: bir dilek.
Pazatesiye güzel başlamak isteyen kişi mesajı.
iyi geceler. Göreceğim rüya gibi bir gün geçirirsiniz umarım. En son bir düşmanımla katranın içinde birbirimizi boğuyorduk.
Günaydın hayırlı sabahlar mümin kardeşlerim. size gün aymasın kâfir ataisler, tamam sakinim.
Güzel Bir sabah temennisidir. Gününüz güzel geçsin.
Sabah olunca kullanılan cümle. Arkadaşlar, çok fena hastayım. ishal, ateş, baş dönmesi, uykusuzluk, bacaklar başta olmak üzere genel bir ağrı. Sıkıntılı geçecek bugün. Dua edin.
Günaydın geçmiş olsun. Arası krecleyin sözlüğe bulastirmasin.
Bir sabah mesajı. Herkese hayırlı cumalar hayırlı sabahlar. Sabah sabah yine öksürükle uyandık. Geçmedi bu hastalık. Hasta hasta bu karanlıkta ekmeğimizin peşindeyiz.
Günaydın işe gitmek çok güzel gelsenize.
Günaydınlar, pek hayırlı bir sabah olmadı. Büyük bi kazadan son anda yırttık, ama ufak bi kaza yaptı servis aracı.
Ulan istanbulda bu zifiri karanlıkta nasıl millet ise çıkıyor çocukluğumdan bu yana hayret ediyorum. Allah herkese kolaylık versin günaydın iyi çalışmalar gününüz güzel geçer inşallah.
herkese günaydınlar olsun.

hadi bugün son iş günü.
yarın tatil.

gelin eğitimci kardeşlerim, bu güzel günü kutlayalım.
1 hafta sonra kamp, 2 hafta sonra 2.eğitim yarıyılı ile görüşmek üzere.
sabah şerifleriniz hayır olsun efenim. simidimi yiyor, çayımı yudumluyor sizleri izliyorum.
Başlık ve altındaki entrylere bakınca kendimi Facebook’ta sandım.
Oleyy.

görsel