bugün

Selam, pozotif yaklaşım biçimlerinin en güzelidir. Güzel kelimeler kullanmak da pozitif yaklaşıma dahildir.
haaarikayız.
Yeni gün
Yeni hafta
Umutla sevgiyle gelsin
Sağlık ve sevinçler getirsin.
Hayırli sabahlar...
Günaydın.
ben yeni uyandım arkadaşlar umarım sizde iyisinizdir.
her zamanki gibi hala uyanamamış fakat mutlu ve sırıtığım.

günaydın bebeyimler.
Kafein lazım.
sabahın köründe işe geldik nasıl olabiliriz ki. :(
her zamanki gibi bal porsuğu gibi sevimli, enerjik.

görsel
orkestralarda olur ya, genelde solistin elinde bulunur. böööle su kabağı gibi, sallayınca çıkı çıkı çıkı şıkı şıkı ses çıkartır. eğlenceli. ahan da onun gibiyim.
https://www.youtube.com/watch?v=Uc0x7xOap4I

aha buldum, bu arada adam gençliğime benziyor ya lan.
dünden iyi, yarın ne olur bilinmez.
görsel
günaydin.
Canavar gibiyim, taşı sıksam suyunu çıkartırım.
Depresyon içerisindeyim aşırı yoğun kahve içiyorum. Etkisi yok tâbi ki ama kendimi avutma gayesindeyim böylelikle.
sanada günaydın bugün pişiyoruz yandık resmen havalar çok sıcak onun dışında sözlükte kaliteli zaman geçirmeye çalışiyoruz olabildiğince iyiyiz

tanım: iyi niyetle yönetilen bir soru.
Sabah sözlüğe girince söylediğimiz cümle.
Hava çok sıcak ve baretimden su gibi ter damlıyor. Bu havada inşaatta çalışmak ölüm gibi allah herkese kolaylık versin.
Günaydın bebeğim.

Kabus gördüm. Rüyamda 2+1 evim vardı. Sonra evin içinde gizli bir kapı bulduk ve evimin bir kopyası ortaya çıktı. Kısa zaman içinde eve gözlerinin içi tamamen siyah insanlar geldi ve o evi benden satın almaya çalıştı. Karşımda olan şeylerin cin olduğunu anladım. Evet. Cin.

Sonra kamera evde olan iki çocuğu çekmeye başladı. Çocuklar benimmiş. Sonra insan gibi görünen bu garip şeylerin yüzleri bozuldu, eli ayağı yamuldu, tehdit etmeye başladılar ve bir şekilde çocukları alıp evden kaçtım. babamın evine gelip bavul topladım ki çorapları, iç çamaşırlarını falan tek tek katlayıp koydum ha. küçük olan çocuğun gözleri o varlıklar gibi oldu diye dua ettim bir ton, çocukları yanımda tutmaya çalıştım, bir yandan kardeşime laf anlatmaya ve hemen apartmanı terk etmemiz gerektiğini anlattım. Rüyanın sonuna geldiğimde tamamen bitmiş durumdaydım. Sanki 9 saat sürdü.

Buraya kadar sorun yok. Beynim hep korku filmi üretir. Uyanınca normalde rüyanın etkisi ile bir süre korkmak gerekirdi ancak ben uyanır uyanmaz şunu düşündüm. Acaba öyle çocuğum olur mu? Tombul yanaklı, çekik gözlü, simsiyah saçlı ve aşırı sevimliydi. Asya tipi vardı. Ağzı falan minikti. Korkunun kendisine odaklanamadım hormonlar yüzünden.

Kadın olmak her gün biraz daha zorlaşıyor.
sıcacık mis gibi bir güne uyandım . iş yeri de sıcacık oh mis gibi. yaz aylarının üstüne yok aga *
gecen sene ben de ruyamda ekvatorda yasiyordum.tam ekvator cizgisinin oldugu yerde.fakat bir sorun vardi kulaklarim duymuyor surekli bir ugultu.
sonra kulaklarimiza saf zeytinyagi dolduruyor duymaya basliyorduk.

megerse ekvatorda olusan basinc duymamizi engelliyormus zeytinyagi ile bu basinci dusuruyorduk kezban hanim.

bence gayet bilimsel ve bilissel bir ruyaniz var ayni benimkisi gibi.
arkadaslar cok unique oldugumu soylerler.
bok gibiyim az önce birisi beni çok üzdü yanlış yaptı.
sıkılıyorum, bunalıyorum, isyan ediyorum isyan!
Şuan kötü hissediyorum çünkü sözlükte yine kavga çıkmış.
olduğu kadar olmadıgı kader.
Biraz geç oldu ama günaydın. bugünde yorgun ve birilerine kızgınız. sizler nasılsınız.