bugün

adı kurban bayramıdır. nerede hayvan hakları, nerede insanlık.
Suçsuz insanları kıtır kıtır kesip cayır cayır yakan ve darağaçlarıyla şov yapan allahsız kitapsızların takipçilerinin şeytanlıktan hayvan hassasiyeti geliştirdiği mevzu.

Namlusunu halka doğrultan her hareketin şakşakçısı ve pohpohçusu bu alçak tipler kanla beslenir, şeytanın telkiniyle hayata bağlanır.
Et yiyorum doğrudan olmasa da kıyma gibi türevleriyle ama yazık hayvanlara da diyorum normalde de. Belki insanlık olarak beslenme de alternatifler üretebilirdik.
edit: düşünebilen hayvanla dümdüz duran bitkiyi de aynı tutmayın bi zahmet. ee insanlar da böyle işte vicdan çalışmasın, kafam rahat olsun.
bir bilimsel araştırmaya göre de bitkilerin bir dalı koptuğunda kulakla duyulmayacak şekilde çığlık atıyorlarmış. yani acı çekiyorlar.

ama duymadığımız için kimsenin sikinde değil dimi. oh vejetaryen devam.
cümleten bayramınız kutlu olsun. etleri kıtır kıtır kesip kavurma yapmanız dileğiyle...
Tamam madem sen yat.
Et yiyince öyle demiyorsunuz.
devamında löp diye hüpletilecektir.

neyse ben gidemde deriyi etten ayıram. etli bayramlar dilerim.
Aptalca başlık.

Çinde köpekler zevkine katledilirken nerdesiniz amk ağzımı açtırmayın şimdi.
Tabi canım. Zaten sizin yediğiniz kebaplar,kavurmalar,köfteler günahkar hayvanlardan sağlanıyor.
günah keçisi kesmekle çözülecek durum.
Burger king’de, lokantalarda yenilen etler de günahsız hayvandır lakin üç dört gün süren ve zevk için toplu kıyıma maruz kalmıyorlar, düzenli bir besin zincirinin halkası olarak kesiliyorlar.
Tabi yediğiniz etler, sucuklar da ağaçtan toplanıyordu. Bu da sadece gora'da yaşıyorsanız mümkün.

Bu bayram her ne kadar sevap için yapılsa da ekosistemin devamının gerekliliği, bir canlının diğerini yemesidir. Bir insan sadece otla beslenemez. Beslense de sonuçta otlar da bir canlı. Onu da kesmeyin.

görsel
Hayvanlar ne kadar şanslı işte Allah a kurban oluyorlar.
hadi biz de gündem oluşturalım o zaman "günahsız bitkiyi koparıp koparıp yemek hem de her gün."
alo kanka akşam burgera gidelim.
Kurbanın amacının tanrıya can sunmak değil de et yemek olduğunu sanıp "siz hiç et yemiyor musunuz?" şeklinde karşı çıkan kişiler hangi zekanin ürünü acaba? her bayram aynı geyik amk..
olm mal mısınız siz nesiniz lan. hala et sucuk yemiyor musun diyenler var.
evet yiyorum karşim. ama yemeden önce getirip gözümün önünde gırtlaklamıyorlar.
Günahkar hayvan varsa getir onu yatırıp keselim.

Antrikot ve billur ile.
– (Ey Muhammed!) Onlara, Âdem’in iki oğlunun haberini gerçek olarak oku.
Hani ikisi de birer kurban sunmuşlardı da, birinden kabul edilmiş, ötekinden kabul edilmemişti.
Kurbanı kabul edilmeyen, “And olsun seni mutlaka öldüreceğim” demişti. Öteki, “Allah, ancak kendisine karşı gelmekten sakınanlardan kabul eder” demişti. (Maide 27)
Aslan ceylanı yerken aaaa yazık hayvanı nasıl kıtır kıtır yedi mi diyorsunuz anlamıyorum ki. Besin zinciri zaten bunu gerektiriyor, anlıyorum seviyorsunuz hayvanları biz de seviyoruz ama herkes öldürür sevdiğini bir yerde.
Yıl 2020, hala kurban bayramının asıl sebebinin insanları doyurmak değil, karanlık çağdan gelen yaratıcıya kurban vermek adetinin devamı olduğunu anlayamayan insanlar var.

IQ olarak pek bir farkınız yok o kurbanlık koyundan.
Kütlesi dünya ekosferinde kaldığı sürece hiçbir mahsuru yok. Kütlesini oluşturan elementler bir süre sonra başka bir hayvan da yerini alacaktır.
Dedi ve Big Mac siparişi verdi.
hayvan, sadece kurban bayramında kesiliyormuş gibi bir algının, başlık olmuş hali. kurban bayramı olmasa dünyada sanki hayvan kesilmiyormuş gibi, et yenmiyormuş gibi sözde hayvansever, özde laklakçı bir tavır.
güncel Önemli Başlıklar