bugün

kendisini ilk defa binali ile temir adlı oyunda izlediğim, yetenekli oyuncu. macit koper'in oğludur. şişli terakki mezunudur aynı zamanda.
öyle bir geçer zaman ki dizisinde küçük osman'ın gençliğini oynayacağı yönde dedikodular var.
Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Bir Ses Böler Geceyi ile Aşk ve Devrim adlı filmlerde rol almıştır.
küçük osmanın liseli halini oynayacak olan oyuncu.
hiç seri katil tipi olmayan oyuncudur. hani osman seri katil olacaktı?

(bkz: oldu mu şimdi oldu mu yar)
fragmanda görünen kolların çok ince be dostum, makinistteki cristian bale yanında conan kalır.

bir dost tavsiyesi hemen bir spor salonuna git.
ergenlerin yeni sevgilisi olacaktır.

görsel *
yeni osman.
kendisini rüyamda gördüm gündüz hayrına , ciddi ciddi birlikteydik ,dizisini de hiç izlemedim ama nereden girdin düşüme bilemedim yaaşuuklu ..
hayırlara vesile
"aşk ve devrim" adlı, sinema tarihinin türkiye solu'nu anlattığı en melankolik filminde, üniversitede katıldığı devrimci mücadeleyi daha sonra profosyonel örgüt kadrosu olarak sürdüren bir genci oynayan arkaaş.
Arkadaşların bana benzettiği oyuncu. Kim olduğunu şimdi bu başlıktan öğrendim. Pek benzemiyorum. Benzesem kızlar arasında sevilirdim amk.
(bkz: öyle bir geçer zaman ki) de pasif bir rolü olan, oyunculuğunu pek beğenmediğim lakin (bkz: dip) adlı dizide beni kendine düpedüz hayran bırakmış bir aktör. başarıları daim olsun.
macit koper in oğlu.

oyuncu aurası yok bence. ama mesleğini iyi icra etmekte.
güncel Önemli Başlıklar