bugün

kesinlikle bir şekilde sonunun gelmesi gereken olaylar silsilesi . paralı ve parasız olarak öğrenciler ikiye ayrılıyorlar.

bizzat kendi yeğenimin okulunda yaşadım bu durumu. babası fabrikatör olan bir kızdan bahçedeyken tokat yemiş. yeğenimin suratı şişmiş. hemen ertesi günü okuluna gittim. bu olayı engellemesi gereken güvenlik görevlisi tarafından içeri alınmadım. eğer içeri alınmıyorsam müdürünüz buraya gelip bu çocuğun suratının hesabını versin dedim. müdürleri geldi (tabi 15 dakika kadar bekledim) koluma girdi. klasik avutma tarzıyla bi şeyler söylemeye çalıştı. oralı olmadığımla kalmadım, ''annesi-babasının haberi olursa dava açarlar o yüzden en kısa zamanda bir hal çaresine bakın yoksa güvenlik kamerasının görüntülerini almak zorunda kalacağız hocam, ayrıca milli eğitim müdürünü bizzat tanıyorum onu araya katarsam fabrikatöre falan bakmaz bu olay, ona göre.'' dedim.

olayın hemen ertesi günü tokat atan kızı okuldan uzaklaştırmışlar. illa bir şekilde tehdit etmek gerekiyor yani.
okuldan uzaklaştırmak sicile işlenmediği için çokta önemsenmeyecek bir durumdur.
kız gezer tozar okuluna geri gelir yokta yazılmaz.