bugün

güldürmedi .
Bir stand upçı çıktığında aralara montajla gülen seyirci konulduğunu düşündüğüm tiyatro şeysi.
görsel
Canlı bölümlerinde ali sunal'ın bant kayıtlarına oranla çok daha fazla skeçlere müdahil olduğunu görüyoruz. Skeci unutuyoruz araya girmesinden bazen.
neden hakkında bu kadar az entry girildi yaa :/. bir kahkaha tufanıdır. canımın sıkkın olduğu zamanlarda beni gülmekten yerlere yatıran yapımdır. siz de olmasanız ne yapardım bilmiyorum.
genelde standart espriler var fakat bazen kaliteli esprilerle çıta yükseliyor...
Yine güldürmedi.
Bu programa gülen insanları gördükçe hayattan soğuyorum.
Bir tv programı.
Hiç güldürmeyen showdur. Evet.
ya inatla savunmaya devam edicem.

Ben mesela o sana telefon allacam!!

Teyzeee!! kloset var mıııı?? tiplemesine gülüyorum.

Tamam bazıları çok aptalca ama bazıları da güzel şimdi.
Kimse marjinal olma niyeti ile gülmüyorum demiyor. Komik değil ne yapalım.
Ailecek kahkahalar attıran programdır.

Ama bu akşam sezon finali yapacak üzmüştür*
artık eski tadi vermiyor bozdular bunuda..

diğeri için (bkz: çok güzel hareketler bunlar)..
Güldürmeyen show.
Yine gülmedim.
Gülen insanların ciddi sorunları var bence.
Show tv'nin artık bokunu çıkardığı şov programı. Cuma günleri yeni bölüm diğer her gün eski bölümlerden parçalar.

Yalnız bu eski bölümlerin tekrar yayınlanması aslında güldür güldür show'un esprilerini kim yazıyorsa ne kadar kıt akıllı olduğunu gösteriyor.

Neredeyse üç dört bölümde bir makak maymunu esprisi, heyecanından/ aşkından/ korkundan büyük göbeğin var esprisi ve süper damat skeci var.

Anlaşılan aynı skeçleri esprileri ısıtıp ısıtıp insanların önüne koyuyorlar.
(bkz: pertevniyal) kendini izlemesem de lisedeyken arkadaşların yaptığı gösterisi güzeldi. hiç büyümesek olmaz mıydı acaba?
iftar saatini beklerken ramazan eğlencemiz olmuş programdır.

Tüm ailecek izleyip gülüyoruz, eski ramazanları aratmayan program iyi ki var*
Ailemin neden bu kadar güldüğünü anlamadığım.Zorlama ve yapmacık komik olmayan bir program.Hele bazı cümleler var doğaçlama yapacağım diye içine ediliyor.
Kameranin seyirciyi çekmediği zamanlarda gülme efekti kullanılan program.
Gittikce edepsizlesen sozde gulduru programi.
Sadece bağırış çağırış olan program.

Arkadaş ne yüksek desibel amk, kulaklarım kanadı.
Gülmeyenler gitsin saçma saçma türk filmlerini izlesinler.
(bkz: güldür güldür ün ulu sözlük ten araklama yapması)
Kemal Sunal abimiz olmamış bu çocuk yetiştirememişsin. Güldüremiyor be abi. Ne yapsa boş. Bunu izleyenlerinde gülmediğine şahit oldum ve dedimki "işte siz de gülmüyorsunuz" . ve farkettiler *
azıcık daha zekası olsa geri zekalı olacak insanların izlediği abuk sabuk bir tv programı.
güncel Önemli Başlıklar