bugün

Evet arkadaşlar tüm sözlük trollerine hodri meydan. Burada ottan götten trollük yapmak kolay. Götü yiyen gidip ekşide trollük yapar ve en az 1 sene beklediği hesabı riske eder.

3 ay lanetli çaylak yiyen yazar olarak konuşuyorum bu arada.
Beni de neden silmediler merak ediyorum.
7 yıldır kitabına uydurarak yaptığım zeka isteyen zor eylemdir. buradaki salaklar 3 ay dayanamaz evet..
Trollük yaptım, 4 hesap gitti. Önce lanetli oldular sonra da kapatıldılar. Şimdi tek bir hesabım kaldı. Entryi korkarak giriyoruz.
Üyeliğim olsa amına bile korum da 1 yıl çaylaklık mı olur aq sözlük lan bu. Sanki yurtdışına vatandaşlık alıyoz aq.
yaptım ve silik yedim 0 sıkıntı parayı basar yeni hesap alirım gerekirse.
ekşide defalarca trollük yapmış biri olarak bilgisizliğinize gülüyorum ekşide trollük yapmak kaliteli bir kaleme sahip olmaktan ve müthiş bir bilgi birikimine sahip olmaktan geçer ekşideki troll başlıklar ekşinin kendini yansıtır ve sene i devriyelerinden başlık hortlatılıp herkesce yad edilir. trollüğü ailevi ve ahlaki değerlere sataşmak sananlar köşeye çekilip incide yazabilir.
Konuya göre değişir. Cinsel içerikli trollük yaparsanız şutlanırsınız. Ekşi bu konuda çok hassas. Başka konularda linç yeme riskiniz var. Mesaj kutunuz taciz edilir.
Katıldığım meydan okumadır. Ekşi'de trollük yapabilmek için; kalemin güçlü olacak, ifade becerin iyi olacak, bilgi birikimi ve en önemlisi zekâ olacak. Burada pek bulunmayan şeyler yani.
Ben orda da yapıyorum. Ama hiç entiri girilmiyor, üzülüyorum. Gerçi burda da entiri girilmiyor. Burda da üzülüyorum.
ben önceden ekşiye de üye oldum ama hiç girmek nasip olmadı nedense giriş yapamıyordum dedim bunda da bir hayır vardır uludağ sözlüğe üye oldum iykide olmuşum. diğer sözlükler gibi seviyesizlik yok.
Ataları birbirini er meydanına davet eden adamlardı.

Torunların çocukların haline bak mk.
287.000 entry'm varken sedat beni sildi.

(my name is, 665246366)

entry'lerimi de. yuff! "götü yiyen" değil. "götünü sıkı tutan" desek? (o'na özel şöyle bir şey söylemiştim:

"aramızda ve ileride benden ötürü bir şeyler geçebilir; senden ricam, beni sil fakat entry'lerimi silme, insanlar faydalansınlar"

yöö... sedat kendince elbet haklıydı zira otoritesine karşı gelmiştim bilmeden! o'nun kurduğu bir düzenden kimsenin şikayet etmeye hakkı yoktu. tillahi doğru; grup içinde hep sedat haklıydı ve bu nasıl sürekli böyle oldu?

ekşi'yi kuran Sedat'tı ve hep alternatif planları oldu. aynı şimdi, ekşi sahibinin o şişko avukat olması gibi.

[to be continued]
ben yapıyorum silik yemedim.
düşünce özgürlüğü olduğu iddia edilen ekşi sözlüğün aslında ben nasıl istiyorsam öyle düşünmelisin dediğinin kanıtı olmuş başlık altındaki entryler.
güncel Önemli Başlıklar