bugün

Türk parasının değersizliğidir o.
Toros'a yüklenmeyin.
93 model şahin 42(eski parayla bir satır sıfır) ediyorsa normaldir.
15 e bul 3 tane almazsam adam değilim.
torosu dolarla mı alıyosunuz?
Vergiler sagolsun.
15 bin olsa yine iyi bakmadım fiyatına ama 20 bin den aşağı vermezler stecin torosu.
Station torosu 15 e bulamazsın bile. 40 yaşında falan alabilirsin belki.
Yıl 2020
Abd uzaya gidecek araçlar test ediyor
Biz hala toros konuşuyor, alacak para bulamıyoruz.
Ne hale geldik
Götü boklu toros denen araba 300 kilo yük çekiyor.
Ulan, Piyasada temiz araba da yok. Sekiz yaşında arabayla otuz senelik arabanın hasar kaydı aynı AMK. Harbi harbi direksiyon özürlü milletiz.
Üzmüştür. Beyaz toroslar güzeldir. Önemi büyüktür büyük. Uzun adam ne hale getirdin bizi...
Toros dediğin iki çekerli türk jipidir.
Toros 15e bulursanız hiç kaçırmayın. Daha cuma günü gördüm herif 99 korollaya 65 kağıt çekiyor.

Çivisi çıktı iyice.
Bir telefona 5 10 bin verirken cok demeyen sahıs torosa 15 bini duyunca kabullenemiyor.sasırtıcı.
Bej renk bir tanesine 21'den pazarlıkla 19 istemişti sahibi.

Buna 20 verene kadar 10 daha verir düz paket Renault 19 alırım dedim.
Pişmanım. *

Neden pişmanım?
Çünkü nispeten kaliteli, konforlu, sorunsuz olan alize paket Renault 19'lar da 45 bin liradan aşağı değil. Benimki modernize toros. *

Bir zamanlar 45'e 2009 Passat alıyorduk be.
Neyse 1998 xsara'sı olan varsa dm.
https://www.sahibinden.co...ery_text_mf=renault+toros+

buyrun inceleyin. aklım gitti lan.

tamam, ekonomide söylenir, her malın alıcısı vardır diye de, arkadaş bu nedir yahu?
çiftçiler bütün işlerini torosla görüyor,küçümsemeyin. Küçük baş hayvanda taşıyor, odun da taşıyor.Yokluğu kötü.
ama yol yabtılar (!!).

akp'nin başarısı olan olaydır. yurt dışında benzer * araçlar 500-600 birime satılıyor.
laptop alırım o paraya.

trajikomedi budur.
Hayallerimden o kadar uzaklaştım ki artık bakamıyorum bile fiyatlara.
almayın amk denilesı olaydır. serbest piyasada fiyatı arz talep dengesi belirler.
O resimdeki 15 bin ise hemen al hiç kaçırma. Zira Normalde sahibindende ortalama 30-35 bin bandında seyrediyor. Diğerlerine göre normal. iyi bile hatta.

https://www.sahibinden.com/renault-r-12-toros#/

Tamam belki 30-40 sene öncesinin arabasında konfor aranmaz. Teknolojisi ona göre. Takoz yada kütük gibi direksiyon. Arazide dağda bayırda rahat rahat sür. Yük taşır. En fazla kol kası yaparsın. Ama yine neticede iş görür. 200 bin verip en ufak bir kazada perte çıkan günümüz teknoloji harikası kağıttan hızlı uçan tenekelerle kıyaslayınca en azından arabadan sağ çıkma ihtimalin var. Paran da cebinde kalır bari hiç olmazsa..
güncel Önemli Başlıklar