bugün

%89 luk kesimi kapsar. %11 i yanlislikla burada oturan kesim orn; ben gibi. Gece yatmazlar sabahta kalkip okula gitmezler. Evli hayati yasarlar o minicik cerebellumlari ile kutu kadar sefil ogrenci evlerinde, bir de utanmaz okuldan geri kalirlar. Cogu baba parasi yer bazi sefillerde ondan bundan otlanarak otlakci bir hayat sergilerler.
(bkz: uncle jun)

babam sağolsun.

edit : şahinlerle tekerlekleri fırıl fırıl döndüren, yanlayanlardan değilim gençler, sizin gibi baba parası yediğimi belirttim orda sadece. yoksa sizin gibi sıradan bir öğrenciyim bende.
tekerleklere girip onları fıldır fıldır döndüren dingillerdir.

o yüzdeler nası hesaplandı yüce rabbim yaa...
her akşam lokantalarda barlarda oturup malak gibi yayılmayı sosyallil ve üniversite gençliği sayarlar. allahım bu kadar boş insan aynı yerde toplanamaz.
öğrenildiği kadarıyla antitezleri çulsuz kıskanç abazalar olduklarına göre pek de dingil olmayan insanlardır.

okumak cehaleti alır, eşeklik baki kalır derler zaten.
Bunlar oyle arsizdir ki dingil dersin; benim o benim deyip el ayak kaldirirlar. Cekirdekte tavla atar, ada da okeye dortlu ararlar. Caddeustunde de kari kiz avlarlar, hey allam bir de tipi tipisler var turkler yetmez gibi kimi slav kimi zenci. Evimin alt katindaki salon camindan zenci erkek bacagi sallandigindan beri gicigim heriflere.