bugün

1973 doğumlu, ikiz kardeşi hakan ile birlikte athena grubunu kuran, son zamanlarda fena popüler olan, türkiye'nin ilk ska grubunun solisti, sinemanın yeni yüzü.
ilgili başlıklar;
(bkz: athena)
(bkz: portakal)
(bkz: o şimdi asker)
(bkz: o şimdi mahkum)
Ayrıca 2004 Eurovision Şarkı Yarışmasında Türkiye'yi temsil eden Athena grubunun solisti .
11 Ekim 1976 doğumludur kendisi.Şu sıralar Londra'da kafa dinlemektedir.
okan bayülgen'in nahide'sinden hoşlandığını açıklayan athena vokali.
çok farklı bir vurgusu var. farklı demeyelim de sanki içip içip şarkı söylüyor gibime geliyor. ama ne yalan söyleyeyim seviyorum ben bu adamı ya..
nurettin cerrahi tekkesinde zikirlere katılan müzisyen.
hakkında bu kadar az entry girilmesine şaşırdığım türkiyeye punk müziğini getiren saygı duyulası bir müzisyendir.

edit: hakkında entry girilmesi için acunun programında juri olması yetmiştir.
tupturuncu saçlara sahip aşırı sevimli, eurovisiondaki barış işaretli ceketini unutmadığım, ayrıca en eğlenceli geçirdiğim konserlerin sahibi grubun vokalini yapan sempatik insan.
athena grubunun solisti, kendisi melis ülken ile evlenmiş ömür boyu mutluluklar dileriz.
http://birbak.mynet.com/d...du/21692/8#magazin-baslik
o ses türkiye yarışmasının yeni jüri üyesi olduğu açıklanmıştır.
renkli bir adam, güzel insan. şöyle ki adamı 5 dakika dinleyin dersiniz ki bu adamdan hiçbir zarar gelmez.
(bkz: turuncu saçlı erkek) (bkz: dexter) yirim.
komedi bir adamdır kendisi . Tanımadığım için yanlış değerlendirmişim . Şu an tanıyorum ve çok seviyorum . Komedisin gök-han .
acayip sempatik ve kafa adamdır. otur sohbet et bıkmazsın amk. evet.
o ses türkiye yarışmasi jürisi inşallah gökhan kazanır.
ne kadar seslendirdiği şarkıları dinleyerek büyümüş olsam da kişiliği hakkında bunca zaman bilgi sahibi değildim. ta ki o ses türkiye'de jüri üyeliği yapana dek. yaaaaa sen ne tatlı bir adammışsın ya! ne şeker, ne içten, ne samimi ve sempatikmişsin dedirtti bana ve kendine bir kez daha hayran bıraktı.
arkadaş adam bünyesinde barındırdığı bu sempatikliği bunca yıl nasıl saklamış? yanaklarını istiyorum parmaklarımın arasına! hemen!!
çok kıyak adam olduğu ortaya çıktı o ses türkiye ile. çok içten ve sempatik biriymiş. zannedersem tum türkiye şokta ve sevinçli.
sahnede izlenmesi gereken adam. birçok kişinin konserine gittim. sezen aksu, teoman, duman, kenan doğulu. abartmıyorum, hepsiyle kapışır. sahnede her türlü şarkıyı söyleyip insanı kopartıyor.
dünyanın en gamsız adamı gibi duruyor. helal olsun.
çok rahat ve bir o kadar da sempatik olan athena vokali. o ses türkiye de enerjisiyle yarışmayı izlenir kılmaktadır.
sanırım athena gökhan. şekerlek bi tipi var agideşler.

görsel
olm ne kadar komik adam lan bu. yemin ediyorum o ses türkiye yi izleme sebebim oldu. her hareketi sevimli olur mu lan bi insanın. sempatiklik abidesi amk. yalnız şöyle bir durum var sanki gökhan daha önce ünlü değilmiş de yeni ünlüymüş gibi oldu. tüm türkiye yeni keşfediyor adamı. o değil de insanın böyle abisi olsun lan.
Adamın dibi.
adamın biri.